מנטאשאשווילי מרוצה באימון הבכורה שלו (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
מנטאשאשווילי מרוצה באימון הבכורה שלו (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

"אשקלון זה מבחן רציני מבחינתנו", אמרו היום (רביעי) בהפועל רמת גן, שממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול הפועל אשקלון ביום שבת באצטדיון וינטר. האדומים של צביקה צמח, שבימים האחרונים זוכים לראות לא מעט פרצופים חדשים, רוצים להשיג שלוש נקודות חשובות במאבק התחתית, כשביום שבת יוכל המאמן לשתף גם את שחקני הרכש החדשים: טל חן, ציון צמח, עודד אלקיים והחלוץ הליטאי, הארוליג'וס סטאפונקה.

אל הפנים החדשות בקבוצה הצטרף היום גם הקשר הגיאורגי, זוראב מנטשאשווילי, ששוחרר מהפועל אשקלון וכבר סיכם את תנאיו בקבוצה. כפי שפורסם לראשונה בONE, גם הפערים בין רמת גן לאשקלון בנוגע לסכום העברתו של הגיאורגי הצטמצמו והוא צפוי לחתום בקבוצה בימים הקרובים. עדיין לא ידוע אם יוכל לעמוד לרשותו של המאמן צמח כבר במשחק בשבת.

חן ערך היום אימון שני עם חבריו לקבוצה ונראה כי הבלם נקלט די מהר במועדון. חן מכיר לפחות ארבעה שחקנים עימם כבר שיחק בעבר, דוגמאת, דמיטאר טלקייסקי, עידן סרור ואלין טופוזאקוב, עימו צפוי לשתף הבלם כבר יום שבת הקרוב פעולה בהופעת בכורה במדי האדומים.

גם המגן, עודד אלקיים צפוי לערוך הופעת בכורה בשבת אך לא בטוח שייפתח בהרכב. המאמן צביקה צמח, שמכיר את אלקיים, שבע רצון מהחתמתו ומאמין שהמגן הצעיר יוכל לתרום העונה לקבוצה.

מי שלא התאמן גם היום הוא המגן, תמיר בן עמי, שהושעה מתחילת השבוע עד ליום ראשון מפעילות אחרי שלטענת ראשי הקבוצה לא אהבו את ההתנהלות שלו לאחרונה. כך או כך, לבן עמי 5 כרטיסים צהובים ולכן לא היה מתוכנן למשחק בשבת. גם הבלם, אלי לוי, שסובל כבר תקופה ארוכה מכאבים במפשעה ערך אימון קל בצידי המגרש וימשיך לקבל טיפולים.

סטאפונקה, טל חן ועודד אלקיים (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
סטאפונקה, טל חן ועודד אלקיים באימון הפועל ר&"ג (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

ציון צמח וגל לוי. הקשר ישחק ביום שבת? (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
ציון צמח וגל לוי. הקשר ישחק ביום שבת? (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
טלקייסקי וטופוזאקוב. ישחקו מול סכנין?(ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
טלקייסקי וטופוזאקוב. חוזרים לשתף פעולה עם טל חן (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE