יצחקי ואיווניר. נתק בין השניים (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
יצחקי ואיווניר. נתק בין השניים (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

חלוץ מכבי ת"א, ברק יצחקי ומאמנו, מוטי איווניר נמצאים על סף משבר בתוך המועדון ימים אחדים לפני הדרבי ובצל שרשרת המשחקים הגרועה בשבועות האחרונים.

ל-ONE נודע שברק יצחקי ומוטי איווניר בנתק ואינם מחליפים מילה. החלוץ כועס על המאמן ולחבריו הוא אומר: "מוטי מדבר עליי לא יפה אצל מספר עיתונאים ותחקירים שיוצאים אודותיי פוגעים בשמי הטוב ואני יודע טוב מאוד מי מהעיתונאים חבר של מוטי".

ברק יצחקי עצמו מבקש להגיב: "הכל בסדר ביני לבין מוטי". אבל הבסדר הזה מוכר היטב למי שמכיר את ברק ששומר את כעסיו צמוד לחזה אבל כאמור חבריו אומרים ל-ONE: "מה שמוטי עשה לו מכוער ולא מכובד, לא מדברים על שחקנים בתקשורת, בטח לא כאלה שנותנים את חייהם".

עוד נודע שזה לא הבלאגן היחיד במועדון. הצוות המקצועי יבקש מהבוס מיץ' גולדהאר להיפרד מעוזר המאמן, גדי כרמלי איתו איווניר אינו מדבר ומסתבר שגם יוסי קקון ושורה אובארוב אינם אוהבים את נוכחותו.        

מכבי תל אביב סירבה להגיב לידיעה.

ברק יצחקי ומוטי איווניר (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ברק יצחקי ומוטי איווניר. לא מחליפים מילה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

ברק יצחקי - הספיק לשחק העונה בשבעה משחקים
יצחקי שיחק העונה שבעה משחקים במכבי תל אביב בהם הספיק לכבוש שני שערים ולבשל שלושה שערים. קרע במעטפת שריר הירך העיב על התקופה האחרונה של יצחקי, הוא לא שיחק בחודש האחרון ובמועדון הצהוב עושים מאמצים על מנת להכשירו לדרבי.

ברק יצחקי. הפציעה פגעה בו (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
ברק יצחקי. הפציעה פגעה בו (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

בשבוע שעבר ערך יצחקי אימונים אישיים בצידי המגרש, מתוך מטרה לאפשר לו להחלים מהפציעה ולהתאושש עד למשחק החשוב מול היריבה העירונית.