סיגורדסון. לא יגיע לחיפה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
סיגורדסון. לא יגיע לחיפה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

אם היה עוד מישהו במכבי חיפה שקיווה בכל זאת לראות את הבלם האיסלנדי, רגנר סיגורדסון, לובש את המדים הירוקים, הרי ששחקנה של גטבורג השבדית, פוסל מכל וכל את אפשרות מעברו לישראל.

בתקשורת השבדית מדווחים היום כי חיפה וגטבורג כבר סיכמו כי הירוקים ישלמו 13 מיליון קרונות, כ-2 מיליון דולר, על הבלם, אך סיגורדסון הודיע כי אינו מעוניין לעבור לחיפה ודחה את ההצעה.

המנהל המקצועי של גטבורג, האקאן מילד, אישר את הפרטים: "זה נכון שהיה סיכום עם חיפה, אבל רגנר החליט להישאר". סיגורדסון עצמו אמר לתקשורת השבדית: "מכבי חיפה קבוצה טובה שמשחקת במפעלים האירופים, אבל ישראל רחוקה מאיסלנד ומדובר בתרבות שונה. זה לא מרגיש נכון".

כך או כך, במכבי חיפה מתכוונים לאחר המשחק בשבוע הבא מול מכבי פ"ת לקיים ישיבה ראשונה במהלכה ידונו במועדון על הזרים שאמורים להגיע או להשתחרר, להוציא את אדריאן סילבה, שלגביו כבר התקבלה החלטה לשחררו. כמו כן, תעלה סוגיית פיטר מסיללה והאפשרות שיוקפא עד תום העונה.

איגנסיו קאנוטו אמור לשמוע גם הוא מה התוכניות לגביו ואותם הדברים אמורים לגבי הבלם האוקראיני, אנדריי פילאבסקי.

קאנוטו. יסיים את דרכו במכבי חיפה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלישע לוי וקאנוטו. הבלם ישמע מהמאמן על תוכניותיו לגביו (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

היחיד שיכול להיות רגוע בשלב זה מבין כל המועמדים הזרים הוא סיידו יא יא, שכפי שפורסם ב-ONE, יש כוונה להשאיר אותו עד תום העונה ואם ירשים, מכבי חיפה תממש את האופציה להחתים את השחקן לשלוש שנים נוספות.

בחיפה מרוצים מאוד מהיכולת הגבוהה שהציג המגן טאלב טוואטחה מול מכבי ת"א. האחרון נחשב לאחד משחקני הבית המבטיחים ביותר, שסומן מגיל צעיר יחסית במחלקת הנוער כמי שיהיה המגן השמאלי של הקבוצה הבוגרת.

טוואטחה. סומן כבר בגיל צעיר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
טוואטחה. סומן כבר בגיל צעיר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

טוואטחה, מן הסתם, יפתח בהרכב כמגן שמאלי מול מכבי פ"ת שכבר הוכיחה אתמול את יכולת הכיבוש שלה. מוחמד גדיר, שעבר ניתוח, שוחרר לביתו ויקח שבועיים עד שיתחיל לעבור שיקום. רפאלוב אמור לעבור את שלב השיקום בשבוע הבא. אריק בנאדו ואמיר אדרי חזרו להתאמן אחרי מחלה.. תומר חמד שצפוי לשחק מול מכבי פ"ת, סובל ממתיחה קלה וקיים אימון חלקי.

בסיום האימון שחקני חיפה הלכו לסעוד במסעדת "מקסים". מי ששילמו את הארוחה היו דבאלשווילי ומשומר שהתקוטטו לפני המשחק מול מכבי תל אביב.