גיא לוזון. נשאר בנבחרת הצעירה (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון. נשאר בנבחרת הצעירה | צילום: מערכת ONE

מאמן הנבחרת הצעירה של ישראל, גיא לוזון, הודיע היום (חמישי) לאנשי מכבי ת"א שהוא מסיר את מועמדותו לאימון הקבוצה, לאחר ששמו הוזכר ב-48 השעות האחרונות, מאז פיטוריו של המנג'ר אבי נמני והמאמן יוסי מזרחי.

זאת אחרי שהבוקר הבהירו בהתאחדות לכדורגל שלוזון לא ישוחרר מהנבחרת הצעירה וכי אם יחליט לעזוב את הנבחרת אחרי ארבעה חודשים בלבד בתפקיד הוא לא יקבל צ'אנס נוסף בעתיד לאמן נבחרות. גיא החליט להמשיך בנבחרת בניסיון להוביל אותה ליורו הבא.

לוזון הסביר את הסיבה להחלטתו ואמר: "איני מסוג האנשים שמפרים חוזה. לא הייתי שלם עם עצמי אם הייתי עושה זאת במיוחד כשמדובר באימון אחת מנבחרות ישראל".

"מבחינתי להיות מאמן הנבחרת הצעירה של ישראל זו לא רק מחוייבות גדולה, אלא זכות. בעתיד, כשלא אהיה תחת חוזה, יותר מאשמח להצטרף למועדון כמו מכבי ת"א", סיכם המאמן הצעיר.

נראה כי לוזון עשה את החושבים שלו והחליט להישאר כמאמן הנבחרת הצעירה מתוך מחשבה שלא לסגור דלתות בעתיד. זו לא הפעם הראשונה שמכבי ת"א מעוניינת במאמן הנבחרת הצעירה. לפני שלוש שנים וחצי במועדון רצו את גיא לוי, מאמן הצעירה דאז, כמחליפו של אלי כהן שפוטר אולם גם אז המאמן לא שוחרר מההתאחדות, בדיוק כמו שקרה עם גיא לוזון.

כעת נותרו למעשה שני מועמדים בכירים לתפקיד היוקרתי: רוני לוי ומוטי איווניר. השניים נפגשו עם ראשי מכבי ת"א וכל אחד נתן את ה"אני מאמין" שלו. במכבי הבהירו כי מאמן חדש ימונה עד יום שבת כשהמטרה שהמאמן החדש יוכל לעמוד על הקווים כבר ביום שני במשחק המסקרן נגד בית"ר ירושלים.

 גם שמו של יצחק שום עלה, אולם כרגע נראה שגולדהאר ואנשיו יבחרו את המאמן הבא מתוך השניים כאשר הבוס כבר קיבל חוות דעת על מוטי איווניר ורוני לוי וישוחח איתם בטלפון לפני שיוחלט מי יאמן.