אושרי כהן. לא עזר לפגאסוס (דרור כהן) (צילום: מערכת ONE)
אושרי כהן. לא עזר לפגאסוס (דרור כהן) | צילום: מערכת ONE

המחזור ה-11 של ליגת קורונה פוצ'יוולי 2011 התקיים היום (שישי), כרגיל, בחוף גורדון ת"א. שלושה מחזורים לסיום מחזורי הליגה הסדירה ותמונת הפיינל פור נראית די ברורה.

היה ברור שהמאבקים הקרובים בראש הטבלה יהוו קרבות מיקום בתוך רביעיית הפיינל פור. במשחק המרכזי הביסה סגנית האלופה, "טרייד מוביל" של אמיר זוהר וליאור באום, הנמצאת בכושר פנטסטי, את קבוצת "מועדון הריץ'" של דודו טובי וסאנדרו אלמינו 0:2 במערכות.

המשחק בין שתי הקבוצות היה לא רק קרב על מיקום, אלא גם על הרבה כבוד ומוניטין אשר הותיר את "מועדון הריץ'" מאוד מתוסכלת בסיום ומנגד נתן הרבה ביטחון וכוח הרתעה לקבוצת "טרייד מוביל" הנהדרת.

אושרי כהן חזר לשחק יחד עם מוטי בר חי ב"פגאסוס". לאחר היעדרות ממושכת אושרי הראה שהוא לא שכח לשחק פוצ'יוולי, אך בעקבות חוסר ריכוז ובעיקר הרבה עצבים קבוצתו נחלה הפסד 2:1 במערכות ל"עוד גביע לארון" של אריק גילרוביץ', המחוזקת ברכש הברזילאי חוזה אנריקה ואשר ממשיכה בתנופת ניצחונות מרשימה.

במפגש הקצוות של הליגה גברה מוליכת הטבלה, "יהלומי ביצ'אצ'י" של ג'ורג' בסון ופר'ה הברזילאי המופלא, על נועלת הטבלה, קבוצת "YBD גלקטיקוס", אשר כבר ירדה לליגת המשנה 0:2.

פר´ה מיהלומי בוצ´אצ´י (דרור כהן)  (צילום: מערכת ONE)
פר´ה מיהלומי בוצ´אצ´י (דרור כהן) | צילום: מערכת ONE

לסיום, "קרנף כרישי החול" של שלום מיכאלשווילי ומאור קנדיל חזרה הביתה עם ניצחון 0:2 חשוב על "קרפצ'יו בר יונייטד", אשר עדיין משאיר לה סיכוי להתברג בין ארבעת הגדולות.