הפועל ב"ש התעוררה לבוקר של הלם אחרי התבוסה הצורבת שהנחילה לה אמש (שבת) בית"ר ירושלים כשהביסה אותה 1:5 בטדי. בקבוצה מדברים על קללת המחזור הרביעי, כשגם בעונה שעברה חטפה הקבוצה הפסד צורם דווקא במחזור הזה כשהובסה 3:0 בידי מכבי פ"ת.

גורם במועדון היטיב לבטא את התחושות ואמר: "זה היה פשוט ביזיון. פחדתי שנקבל שבעה שערים כדי שלא יהיה כתוב 'באר שבע קיבלה שבע'. זה לא היה רחוק מזה, כי שום דבר לא תיפקד מההגנה עד ההתקפה".

הקפטן מאור מליקסון התייחס למשחק ואמר: "ספגנו שני שערים מהירים תוך עשר דקות והיה לנו קשה לחזור מזה. אנחנו כבר חושבים על המשחק הבא כי אין יותר מדי מה לעשות כרגע ואנחנו ננסה לגרום לכך שדבר כזה לא יחזור על עצמו".

שחקן אחר הוסיף: "זו פשוט בושה וחרפה איך שנראינו. הגענו למשחק כבויים ופשוט שיחקנו בלי חשק. שום מערך לא תיפקד ואנחנו חייבים לעשות זעזוע כדי שדבר כזה לא יחזור".

מאור מליקסון לא מבין איך זה קורה לב"ש (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מאור מליקסון לא מבין איך זה קורה לב"ש (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, לא דיבר עם השחקנים בסיום המשחק והוא יעשה זאת רק באסיפה הקרובה. "אף אחד לא דיבר איתנו בסיום ורק אמרו לנו שביום שני יש אימון ושאנחנו משוחררים. יום חופש לא מגיע לנו אחרי המשחק הזה, אבל בסדר", אמר שחקן אחר.

מליקסון. משחק אחרון נגד קבוצתו לשעבר (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מליקסון. מקווה שתצוגה כזו לא תחזור על עצמה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה היו מתוסכלים בעיקר ממשחק ההגנה ומהמגן אופיר דוידזאדה שרחוק מאוד מלשחזר את יכולתו מהעונה שעברה. הבלם עודד גביש נפגע בברכו, אך צפוי להיות כשיר למשחק הקרוב מול בני סכנין.

ניר קלינגר. גם הוא יעמוד לדין (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ניר קלינגר. ידבר עם השחקנים רק מחר באימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

במועדון לא מתכוונים לזעזע את המערכת, לפחות לא בשלב זה, ובחרו להודות לאוהדים על התמיכה במהלך המשחק. באתר הרשמי של המועדון נכתב: "אנחנו מודים לכם על העידוד המדהים והליווי הסוחף. למרות האכזבה המשכתם לעודד ונתתם לשחקנים רוח גבית". אחד המיניבוסים שהסיעו את האוהדים נופץ בסיום המשחק והיום יתברר עד כמה חמור הנזק.