מאזן גנאים ושהאר חלאילה. סכנין בסכנה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מאזן גנאים. לא מתכוון להתערב בקבוצה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הנהלת בני סכנין תמשיך בשלב זה לתפקד כרגיל אחרי שאנשי ההנהלה ובראשם היו"ר שאהר חלאילה, הודיעו לראש העיר, מאזן גנאים, שהם יכולים לקחת על עצמם את ניהול הקבוצה גם בעונה הקרובה.

אי לכך אמר גנאים ל-ONE: "אני מבין מההנהלה ומשאהר שאין להם כל כוונה להתפטר כדי שאביא אנשי עסקים אחרים שיקחו על עצמם את הקבוצה, אין לי בעיה עם זה. אם זו ההחלטה שלהם אני מרים ידיים ולא אהיה מעורב השנה במה שקורה בקבוצה. אני אמשיך כראש עיר לתת את ההקצבה השנתית בסך 1.2 מיליון שקל ואת המגרשים ואם צריך להירתם ולגייס איזה תורם אעשה זאת, אבל לא יותר מכך".

גנאים משוכנע שלאנשים בהנהלה היום אין את הכסף להחזיק את הקבוצה: "לאורך השנה באו אלי אנשים בטענות שאני אשם במצב ואני זה שמיניתי את ההנהלה ואני צריך לשאת באחריות".

"עכשיו אני אומר שלהנהלה הנוכחית שהחליטה להישאר יהיה את האומץ לבוא לפני הקהל ולהגיד איזה קבוצה היא תציב העונה. אותה הנהלה צריכה לתת את הדין לפני האוהדים, שיהיו גברים ויעשו זאת".

אוהדי סכנין. מאזן גנאים מוריד הילוך (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי סכנין. מאזן גנאים מוריד הילוך (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בהנהלה אמרו בתגובה: "אם זו ההחלטה של ראש העיר אנחנו מכבדים אותה ומחכים שימסור את הקבוצה להנהלה הקיימת". מיד לאחר שתתבהר התמונה, סכנין תחל בהרכבת הסגל יחד עם המאמן שלומי דורה, שאמור להיות האיש שיעמוד על הקווים עונה נוספת.