שמעון אבוחצירא. "מרגש לראות את הזכיה" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שמעון אבוחצירא. "מרגש לראות את הזכיה" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

חלוץ הרכש החדש של עירוני קרית שמונה, שמעון אבוחצירא, שנחת ביום שלישי לפנות בוקר בישראל ועבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות, חתם באופן רשמי בקבוצה.

אבוחצירא שיחק במשך חמש עונות בהפועל פ"ת ולאחר עונת שיא יצא לשחק בלאריסה היוונית. לאחר עונה ראשונה פושרת עם שלושה כיבושים, שלושה בישולים ופציעות רבות, העונה מעמדו של החלוץ נפגע עוד יותר ואבוחצירא נדחק לקצה הרוטציה. 

אבוחצירא החליט כי עדיף שיחזור לליגת העל על מנת לצבור דקות משחק והוא הושאל לקרית שמונה עד לתום העונה, עם אופציה למעבר קבוע.

אבוחצירא לא הסתיר את הרעב לחזור לשחק ולכבוש: "היו לי מספר הצעות מליגת העל. ההצעה מק"ש עשתה לי משהו מבפנים והרגשתי שזה הדבר הנכון. החלטתי ללכת עם הלב".

"יש לי רעב לשחק ורעב להצליח. אני מאמין שאחזור לבמה המרכזית של הכדורגל הישראלי. היה מרגש מאוד לראות את הזכיה של הקבוצה בגביע הטוטו. יש כאן קבוצה טובה", הוסיף החלוץ.

אבוחצירא המשיך: "ק"ש זו חממה גדולה לשחקנים. הלב שלי אמר לי להגיע לכאן. רן בן שמעון ידוע כאחד שמקדם צעירים ויש לזה חלק בהחלטה שלי. זה ללא ספק מוסיף לי  מרץ".

"אני מגיע בכושר מצויין ועם רעב ענק. חתמתי בקבוצה מצויינת שעושה עד עכשיו עונה מדהימה והמטרה שלי היא להמשיך ולהצליח עם הקבוצה ולהתקדם איתה כמה שיותר למעלה", סיכם אבוחצירא.