רענן כץ, שמעון מזרחי ודיוויד פדרמן (צילום: עודד קרני)
הבוסים של מכבי. ארכיון | צילום: עודד קרני

הנהלת מכבי תל-אביב התכנסה הערב (רביעי) לישיבת הדירקטוריון, שארכה כ-4 שעות, במטרה לפתור את הבעיות שעלו בתקופה האחרונה בין השותפים בקבוצה.

רענן כץ שהגיע לישיבה ביחד עם נציגו , צביקה קציר, אמר לפני כניסתו: "אני נשאר במכבי ת"א, מבחינתי כל מה שנעשה בישיבה זה לדאוג לעתיד טוב יותר לקבוצה ואני מאמין שנצא בסיום עם פרצופים מחויכים. לפי מה שאני יודע, אף אחד לא הולך למכור את חלקו".

לאחר כ-4 שעות, תמה הישיבה ובסיומה נראו הבוסים מחוייכים למדי. יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי, חיזק את דבריו של כץ כשאמר: "ישיבת ההנהלה היתה טובה וחברית, בה סוכם כי לא יחול שום שינוי במבנה הבעלות של הקבוצה כאשר כולם נרתמים לטובת המועדון.

"דנו בדברים שקשורים במועדון ובהתבטאויות כאלו ואחרות, כל אחד מצא את הדרך הנכונה להבין איך אנחנו הולכים ביחד קדימה בלי בעיות, וזה לתמיד, לא רק לעונה הבאה. עניינים מקצועיים שקשורים לקבוצה יידונו מאוחר יותר".

כץ עצמו אמר בצאתו מהפגישה: "הכל בסדר, סידרנו את העניינים".

איך החל הסכסוך בין רענן כץ לרקנאטי?

כזכור, בין רענן כץ, שהגיע אתמול לישראל, לשי רקנאטי עבר חתול שחור אחרי חילופי דברים קשים. כץ שחש פגוע מהניסיון לדחוק אותו החוצה אמר ל-ONE בסוף חודש מאי: "יש לי שותף (שי רקנאטי) שרוצה לבייש אותי ולתקוף אותי וזה לא מקובל עלי. הוא שותף זעיר ואני שותף גדול".

מאז דבריו של כץ נגד רקנאטי, הרוחות אצל הצהובים סוערות. רקנאטי חש פגוע ודרש התנצלות מיידית ופומבית מצידו של רענן כץ, שהתבקש למכור את חלקו במכבי ת"א - 33%. אם יסרב, שותפיו ידרשו ממנו שיוריד פרופיל בתקשורת.

אמש נפגש רענן כץ עם מאמן הקבוצה, פיני גרשון ועוזרו שרון דרוקר. זאת במטרה להתעדכן במצבה הנוכחי של מכבי ובתוכניות של השניים לקראת העונה הבאה.

גרשון ודרוקר הציגו בפני כץ את תוכנית השחקנים לעונה הבאה, כאשר עד כה הספיקה הקבוצה להחתים את אנדרו וישביינסקי, כשגם הפורוורד האמריקני, צ'אק איידסון ודייויד בלות'נטאל נמצאים בדרכם למועדון הצהוב. מכבי עדיין לא סיימה לבצע את מסע הרכש שלה ועדיין צריכה להחתים עוד מספר שחקנים בכדי למלא את כל העמדות הרלוונטיות.