מו וויליאמס. ישחק עם גריפין (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
מו וויליאמס. ישחק עם גריפין (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

אחרי המעבר של כרמלו אנתוני וצ'ונסי בילאפס לניו-יורק ניקס ושל דרון וויליאמס לניו-ג'רזי נטס, קבוצות ה-NBA המשיכו לעבוד עד הרגע האחרון של הדד-ליין להעברות בליגה הטובה בעולם.

לפי דיווח ב-ESPN, הלוס-אנג'לס קליפרס וקליבלנד הגיעו לסיכום לפיו בארון דייויס ובחירת סיבוב ראשון של הקבוצה מעיר המלאכים בדראפט 2011 יעברו לקאבס, שתשלח בתמורה את מו וויליאמס וג'מאריו מון.

דייויס שמסר לבלייק גריפין את האסיסט לדאנק המנצח בתחרות ההטבעות באולסטאר, קולע העונה 12.8 נקודות למשחק, מוסר 7 אסיסטים ומוריד 2.8 ריבאונדים, בכל הקטגוריות הללו מדובר בממוצעים הנמוכים בקריירה שלו.

מו וויליאמס ששיחק באולסטאר בזמן שלברון ג'יימס היה בקליבלנד, מעמיד העונה ממוצעים של 13.3 נקודות, 7.1 אסיסטים ו-2.7 ריבאונדים למשחק. ג'מאריו מון תורם 4.7, 1.1 ו-3.

גריפין (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
גריפין (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

קבוצה נוספת שעבדה ביום האחרון של ההעברות היא אטלנטה, שצירפה את קירק היינריך מוושינגטון בטרייד שכולל 5 שחקנים. ההוקס קיבלו גם את הפורוורד הילטון ארמסטרונג ושלחו לוויזארדס את מייק ביבי, הרוקי ג'ורדן קרופורד, מוריס אוואנס ובחירת הסיבוב הראשון שלהם בדראפט הקרוב.

"הם כמו אחים בשבילי", אמר פורוורד אטלנטה, ג'וש סמית', על חבריו העוזבים, "אבל כולנו יודעים שזה ביזנס ודברים כאלה יכולים לקרות. החליטו במועדון שצריך שינוי".