(צילום מהאלבום הפרטי של טל נתן) (צילום: ספורט 5)
(צילום מהאלבום הפרטי של טל נתן) | צילום: ספורט 5

מאמן הכדורסל טל נתן מונה הבוקר (שני) למאמנה של קבוצת הנשים של א.ס רמת השרון. בשבועות האחרונים חיפשו במועדון מאמן מוביל שיתאים לחזון הבעלים החדש של המועדון, אלי רבי, ולאחר שנודע לקבוצה שטל נתן עומד לסיים את תפקידו באיגוד הכדורסל, היה ברור ברמת השרון שאין מתאים ממנו לאמן את הקבוצה.

נתן (52) שימש בשבע השנים האחרונות כמנהל האגף המקצועי לנשים באיגוד הכדורסל, נענה להצעת רמת השרון לאמן את הקבוצה, לה היה חשוב לצרף לשורותיה אישיות כדורסל מובילה כצעד נוסף להחזרת המועדון לצמרת כדורסל הנשים בישראל.

טל נתן אימן שנים רבות בליגת העל לנשים בכדורסל וזכה בתארים רבים בהם גביע המדינה עם מכבי רעננה (2001) ועם אליצור רמלה אליפות וגביע ב-2004. בנוסף, אימן בנבחרות הנשים של ישראל בכל הגילאים ובקיץ הקרוב יוביל את נבחרת העתודה לאליפות אירופה בדרג ב' שתהיה ביולי הקרוב בסקופיה, צפון מקדוניה.

אלי רבי, מנהל המועדון: "אני שמח מאד לצרף את טל נתן לשורות המועדון. לנתן זכויות רבות וניסיון רב ואני בטוח שיתרום לנו רבות. חיפשנו מאמן שיתאים לרוח המועדון ולקבוצה הצעירה שבנינו, ואל נתן הוכיח כבר בעבר שהוא יודע למקסם ולקדם את יכולות השחקניות אותן הוא מאמן. אני מקווה ומאמין ששיתוף הפעולה בינינו ימצב את א.ס רמת השרון במקום הראוי לה. אני חוזר להתמקד בניהול המועדון וטל נתן יעסוק בצד המקצועי".