(עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
(עודד קרני) | צילום: ספורט 5

האולסטאר הישראלי הלך פעם נוספת לטובתה של נבחרת הזרים, שניצחה 130:134 את הנבחרת הישראלית. נכון לעכשיו, המאזן הכולל בתשעת משחקי האולסטאר שהתקיימו, הוא 4:5 לזכות הנבחרת הביתית, אך שלושת המשחקים האחרונים הסתיימו דווקא בניצחון לנבחרת היריבה.

קלעו לישראלים: אמארה סטודמאייר 24 נקודות, יובל זוסמן 21, טל דן 13, תמיר בלאט 12, איגור קולשוב 10, תומר גינת, נמרוד לוי וחנן קולמן 9 כ"א, רפי מנקו וכארם משעור 6 כ"א, חואקין שוכמן 5, יפתח זיו 4, גיא פניני 2.

קלעו לזרים: ג'יי. פי טוקוטו 19 נקודות, ג'יימס קלי 18, קורי וולדן 16, טאריק בלאק 15, ג'ורדן סווינג וג'יימס פלדין 14 כ"א, דקוואן קוק 12, ג'ף אדריאן 9, ג'רל מקניל ופול סטול 6 כ"א, גרג וויטינגטון 3, אלכס המילטון 2.

כצפוי, ההתמודדות לא התאפיינה ברמת אינטנסיביות גבוהה, וההגנות נעדרו מן המשחק למשך רוב הדקות, אך הצופים זכו לכמה ביצועים מלהיבים של אמארה סטודמאייר (ששיחק לראשונה בנבחרת הישראלית) ויובל זוסמן (5/6 מה-3)

מן העבר השני, טאריק בלאק (6/6 מה-2) וג'יי פי טוקוטו סיפקו מספר סלים מרהיבים והלהיבו את הקהל הביתי  והאחרון גם זכה בתואר ה-MVP. המאמנים בשתי הקבוצות חילקו את הדקות בצורה שוויונית, כך שאף שחקן לא שיחק יותר מ-22 דקות.

בהפסקת המחצית זכו הצופים לראות את הופעתה של זמרת השנה, עדן בן זקן, כשיפתח זיו ודני אבדיה הצטרפו אליה בשירה.

מהלך המשחק:
רבע 1:
אחרי השלב הראשון בתחרות השלשות, נפתח משחק האולסטאר. נבחרת הזרים התחילה את המשחק בסערה, כשהמקומיים לא מצליחים לעצור את טאריק בלאק. אך שתי הטבעות קלות סטודמאייר ופניני החזירו את הנבחרת הישראלית לעניינים, 29:33 לזרים אחרי רבע אחד.

רבע 2: את ההפסקה בין הרבעים ניצל גיא פניני, כדי לזכות לראשונה בתחרות השלשות על חשבונו של גולן גוט. הרבע השני נמשך מאיפה שהראשון הסתיים, ושתי הקבוצות ממשיכות לא להתאמץ בהגנה. את העובדה הזו ניצלו טל דן ונמרוד לוי, שהגדילו את הסטטיסטיקה האישית שלהם בעזרת דאנקים קלים. שתי שלשות של קורי וולדן שמרו על היתרון של הזרים בירידה למחצית. 66:70.

רבע 3: 8 נקודות רצופות של זוסמן בתחילת המחצית השנייה העלו את המקומיים ליתרון, אך שלשה של וולדן ושתיים נוספות של סווינג החזירו את היתרון לזרים. 104:115 בסיום הרבע.

רבע 4: הזרים שמרו על יתרון קטן לאורך כל הרבע, בעיקר בזכותו של טוקוטו, שקלע שתי שלשות חשובות והוסיף עוד דאנק ברבע המכריע. איגור קולשוב שהיה טוב ב-10 הדקות האחרונות, שמר על ישראל במשחק, אך לא הצליח לעזור לה לנצח. 130:134 לזרים בסיום.