תוכנית 2 | 3.11.2009

כתבות עובדה 2010

עובדה

תכניות קשת
 
תכניות קשת

חלום צהוב

מכבי תל אביב עוברת את אחת התקופות הקשות בתולדות המועדון אבל יש מי שחייבות להמשיך לחייך ולעלות כל שבוע על הפרקט לעודד את השחקנים והקהל. מה צריך בשביל להפוך למעודדת מקצועית ועד איפה ילכו הצעירות האלה כדי להגשים את החלום? הצצה לחדר ההלבשה

רוני קובן | עובדה | פורסם 03/11/09 23:31 
play
שלח לחבר
סגור
שתף
סגור

על מגרש הכדורסל, בפסק הזמן, כששחקני הכדורסל מנגבים את הזיעה והמאמן צועק הן עולות על הפרקט. בעיקר מפני שכעת יותר מתמיד מכבי תל אביב זקוקה לעידוד הזה.

קצת לפני שהיא חוגגת יום-הולדת 16, לווסיליסה זבנסקי מאשדוד יש תכנית שתביא אותה עד לפרקט של היכל נוקיה. ילדה קטנה עם חלום גדול צהוב שרוצה לעודד את הקבוצה של המדינה.

"תמיד חלמתי להיות בקבוצת מעודדות, לעודד ולשמח", היא אומרת. "כל האנרגיה הזאת. אם אני אתאמץ אני אוכל להיות אחת מהן". היא לא מכירה את השחקנים או את המאמן אבל יותר מהכל היא רוצה לרקוד בשבילם.

כדי להגיע לאודישן, וסיליסה צריכה לקחת שלושה אוטובוסים לכל כיוון אבל זה לא מרתיע אותה מלנסות לענטז במים העמוקים. "כשאגיע לשם כל הפרפרים בבטן יבואו", היא אומרת. את השלב הראשון היא כבר עברה. "מעודדת צריכה להיראות טוב ולהיות במשקל האופטימלי", אומרת ילנה רינון, מנהלת קבוצת המעודדות של הקבוצה. עכשיו נשאר רק לעבור את האודישן.

מעודדות
המעודדות מתכוננות להופעת חייהן

כשכל הליגה נשטפת בבנות עם פונפונים, רוני קובן יצא לברר איך מעודדת נולדת ומצא עצמו מאחורי הקלעים של מכבי תל אביב, באחד השבועות הגורליים של המועדון. זה לא שינה את הכוריאוגרפיה במילימטר.

צפו בכתבה המלאה

עוד בעובדה: כך פוענח הטבח של משפחת אושרנקו | השיקום המופלא של השייטת יסמין פיינגולד

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן