כל התכניות של אחי נדבר בבית עם גואל וליהיא

תכניות קשת
אחי נדבר בבית

עונה 4

האח הגדול

תכניות קשת
תכניות קשת

גואל וליהיא: "אביבית תפסה יותר מדי פוקוס"

מה חושבת ליהיא על מערכות היחסים של אביבית, מי ניצל מהדחה והאם אביבית היא הדיירת הכי דרמטית שהייתה בבית האח הגדול? גואל, ליהיא וזהר ישראל מסכמים את השבוע בתכנית "אחי, נדבר בבית"

האח הגדול | פורסם 24/01/12 22:59 

מיד אחרי העזיבה של אביב זילבר את בית האח הגדול נפתחה התכנית "אחי, נדבר בבית", וזהר ישראל בדק עם גואל פינטו וליהיא גרינר מה הם חושבים על האירועים האחרונים. "מה שקורה בבית האח הגדול זה פנטסטי", פתח גואל. "אנשים מתחילים להבין שזה ממש לא קל. ואחרי כל הסיפור עם אביב, מסתבר שליהיא פחות דרמטית מאביבית".

ומה יש לליהיא, שכבר הייתה בסיטואציה דומה, להגיד על זה? "אביבית אמרה שהיא רוצה שהוא ייכנס. מה שהיא עשתה בין ערן, רגב ואביב זה נוט אוקיי", מודיעה גרינר. אך האם זה ישפיע על הימים הבאים בתוך הבית? "זה ישפיע, כי אביבית תפסה יותר מדי פוקוס וזה מתיש את האנשים", גורס גואל.

אבל מערכות היחסים בתוך הבית לא השפיעו על היחס של גואל וליהיא לאביבית. "אני מאוד אוהבת אותה", אומרת ליהיא. "היא מפנקת את כולם ודואגת לכולם והיא פשוט תותחית". "גם אני אוהב את אביבית", ממשיך גואל, "אבל כשראיתי אותה פותחת את הפה על יאנה אני בסוג של קושי.

ומי ניצל השבוע מהדחה? גואל וליהיא מסכימים גם בנושא הזה: "אחרי כל הסיפור עם החיילים, קים ללא ספק הרוויח עוד כמה ימים. ועכשיו כל הקלפים נטרפו".

ברי: "לא ציפיתי לכזו אהבה"

אל הפאנל של "אחי, נדבר בבית" הצטרפה הפעם ברי סימון זהר, שסיפרה איך היא מרגישה ביום שאחרי העזיבה, ואפילו שיתפה את גואל וליהיא בפייבוריט שלה: "אני מתה על תמיר", אמרה.

"אני עזבתי בשיא את החיים הקודמים שלי ואת הקריירה, וחיפשתי שקט. ופתאום יצאתי שוב לשוק. אבל בסופו של דבר אני שמחה שיצאתי", מספרת ברי. "אבל ממש לא ציפיתי לכזו אהבה, אותה אני מקבלת מהאנשים ברחוב".

בהמשך שיתפה ברי את הפאנל ואת הצופים במחשבות שלה על קותי ויוסי, ויחד עם גואל וליהיא ניסתה לחשוב האם יכולה לצאת מהבית גם זוגיות.

>> גם לכם יש מה להגיד על אביב ואביבית? דברו על זה בשייקר

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן