העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

אמנדה נוקס: "לא לבשתי בגדי עור ולא אחזתי בשוט"

הצעירה האמריקנית שהואשמה בתקיפה מינית וברצח שותפתה לדירה מנסה לשקם את תדמיתה, רגע לפני שמשפטה יפתח מחדש. "אנשים חושבים שזה יהיר מצדי לשבת בארצות הברית, להוציא ספר ולהגן על עצמי. זה מאוד לא הוגן מפני שיש לי את הזכות להגן על עצמי. אף אחד לא יכול לבקש ממני פשוט לשתוק כי זה נוח", אמרה בראיון ל-CNN

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 08/05/13 16:15:13

זכתה לכינוי "פוקסי נוקסי". אמנדה נוקס נוקס. אף אחד לא אמר שלקחתי חלק בפעילות מינית סוטה | צילום: רויטרס בראיון שהעניקה לרשת סי.אן.אן, מנסה מי שכונתה "הרוצחת הסקסית", אמנדה נוקס, לשקם את תדמיתה. "לא השתתפתי באורגיה ומעולם לא לבשתי בגדי עור ואחזתי בשוט", אמרה.

נוקס, שלאחרונה הוציאה ספר ובקרוב תעמוד למשפט חוזר באיטליה, סיפרה כי היא חוששת לחזור לארץ המגף, שם לטענתה, "אנשים חושבים שזה יהיר מצדי לשבת בארצות הברית, להוציא ספר ולהגן על עצמי. זה מאוד לא הוגן מפני שיש לי את הזכות להגן על עצמי. אף אחד לא יכול לבקש ממני פשוט לשתוק כי זה נוח".

לדבריה, ההחלטה להעמיד אותה למשפט חוזר, מבוססת רק על האופן הקר בו נהגה במהלך הדיונים, "זה מדהים שלמרות המחסור המוחלט בראיות שמקשרות אותי לרצח הזה, אני עדיין עומדת למשפט על סמך ציפיות בלתי סבירות ובלתי מציאותיות של איך אישה צעירה הייתה צריכה להגיב לסיטואציה איומה כזו. אני לקחתי קשה את מותה של מרידית'".

לטענתה, לתביעה אין שום ראיות נגדה והיא מכחישה שלקחה חלק במין קבוצתי שקדם לרצח, "אף אחד לא אמר אף פעם שלקחתי חלק בפעילות מינית סוטה. אף אחד משותפיי לחדר, אף אחד מחבריי, אף אחד מהאנשים שהכירו אותי שם, זה פשוט המצאה של התביעה".

בשנת 2011 נוקס זוכתה לאחר שהואשמה ברצח של מרידית' קרצ'ר, סטודנטית בריטית שהתגוררה עם נוקס באיטליה.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן