העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

הודו סוערת: האנס הצית למוות ילדה בת 11

מקרה אונס נוסף מזעזע את הודו: ילדה בת 11 ממערב בנגל ניסתה להדוף אנס בנשיכות. בתגובה, הוא הפיל אותה על הרצפה, שפך עליה נוזל דליק ופרץ בצחוק בזמן שעלתה באש

ניר סלונים | מערכת העולם עכשיו | פורסם 08/05/13 14:28

ילדה בת 11 הותקפה על-ידי גבר צעיר, וכשניסתה להימלט – הצית אותה. אחרי ארבעה ימים של אשפוז בבית חולים בכלכותה, הילדה מתה אמש.

התקיפה אירעה בסוף השבוע, והתגלתה כשאם-הבית באכסניה בה שהתה הילדה הבחינה בכוויות קשות על גופה והצליחה לדובב אותה. מאחר ומיד לאחר מכן שקעה הילדה בתרדמת, חקירת המשטרה התבססה על עדותה של אם הבית.

אם הבית, סיקה מונדל, הצהירה בפני ה"אינדיה טיימס" כי הילדה הספיקה לספר לה על הזוועות שעברה, לפני שאיבדה את הכרתה: "היא סיפרה שהיא יצאה לחצר כדי לשחק. התוקף הגיח מהשיחים, נגע בה וניסה להפשיט אותה. היא נשכה אותו בידיים, דחפה אותו וניסתה להימלט".

לדבריה, לאחר שהילדה הדפה את התוקף, הוא צץ שוב מאחוריה והפיל אותה על הרצפה: "הוא התחיל לשפוך עליה נוזל דליק והצית אותה. היא ניסתה לכבות את הלהבות, אבל הוא עמד שם וצחק בקול. זה היה רצח מתוכנן מראש".

המשטרה עצרה את התוקף, קונדן מוליק, ושניים מחבריו נעצרו בחשד שסייעו לו. מוליק מכחיש את ההאשמות נגדו, וטוען שחבריו אחראים לאונס וגם להצתה.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן