העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

מוניקה לווינסקי בקלטת שנחשפה: "יש לי שתי הצעות, באף אחת אין אופציה שלא תפגוש אותי"

המגזין "נשיונל אנקוויר" חושף בגיליון חדש תמלול קלטת שהעבירה המתמחה מוניקה לווינסקי בנובמבר 1997 לנשיא ארה"ב דאז ביל קלינטון. בקלטת היא מנסה להזמין אותו לצאת איתה באותו הערב ומבקשת תשובה כמה שיותר מהר "כדי שאני לא אצטרך להילחץ כל היום". היא מציעה לו להיפגש איתה או למפגש זריז "בן 15 דקות או חצי שעה, מה שתרצה" או לסרט

מערכת העולם עכשיו | מערכת העולם עכשיו | פורסם 01/08/13 09:32:46

מוניקה לווינסקי וביל קלינטון לוינסקי. "אני יודעת שאני יכולה להיות קוץ בתחת לפעמים" | צילום: אימג'בנק/GettyImages קלטת של מוניקה לווינסקי, בה היא מקליטה את עצמה אומרת לנשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון שהיא יכולה "להוריד את הבגדים שלי" אם הוא יסכים לפגישה איתה התפרסמה אמש. בקלטת, שהקליטה המתמחה בבית הלבן, היא מנסה באופן נואש לגרום לקלינטון לפגוש אותה. הקלטת הגיעה למגזין האמריקני "נשיונל אנקווייר" ממנקה שהועסקה אצל חברים של לווינסקי. מדובר בהקלטה שהועברה לקלינטון כהזמנה לפגישה. 

הקלטת, בת 4 דקות, הוקלטה בנובמבר 1997 ועד כה חשבו שהיא נהרסה אחרי שהרומן התגלה ב-1998, כך נטען בדיווח של המגזין. ההקלטה מראה כיצד לוינסקי, אז בת 24, מנסה ללחוץ על הנשיא הנשוי להיפגש איתה. 

היא מציעה לקלינטון שתי אופציות לבחירה – להיפגש איתו במשרד שלו או שיילכו לסרט יחד. "אני יודעת שתהיה לבד מחר בלילה, יש לי שתי הצעות בשבילך, באף אחת מהן אין אופציה שלא תפגוש אותי. אני יכולה להסיר את בגדי עכשיו ולהתחיל.. אבל אני יודעת שלא תהנה מזה. אני מקווה לראות אותך אחר כך ואני מקווה שתעקוב אחרי התסריט שלי ותעשה מה שאני רוצה".

שער האנקוואייר מוניקה לוינסקי שער המגזין בהמשך היא אומרת לקלינטון שהמזכירה שלו, בטי קארי, צריכה לתכנן את הלו"ז שלו כך שהם יוכלו להתחמק יחד בלי שהפגישה תתועד. על פי תכנית אחת, היא לוחצת עליו להגיד לקארי שהוא הולך לעזוב את המשרד סביב 7 בערב "בינתיים, אני אתחמק במהרה ואז נוכל לעשות ביקור קטן ל-15 דקות או חצי שעה. מה שתרצה", היא אומרת.

ההצעה השנייה היתה להיפגש איתו לסרט "או סתם משהו כזה, לא יודעת, לאכול ארוחת ערב בטייק אווי או משהו דומה" והוסיפה: "אתה לא יכול לסרב לי כי אני יותר מדי חמודה ומקסימה ובקרוב אני לא אהיה כאן יותר כדי לקפוץ מדי פעם".

עוד היא אומרת לו שכדאי שיגיד לקארי מה שהוא רוצה לעשות, כדי שהיא תוכל להתקשר אליה: "כדי שאני לא אצטרך להילחץ כל היום ואצטרך להתקשר אליה כל שעתיים ולהתחנן אליה, אני יודעת שיהיה לך קשה להאמין, אבל אני יכולה ממש להיות קוץ בתחת לפעמים. אני מאוד עקשנית, אני מאוד רוצה לראות אותך".

האנקווייר מדווח שלווינסקי השמיעה את הקלטת ללינדה טריפ, שחשפה בהמשך את שיחות הטלפון המוקלטות של לווינסקי וקלינטון. על פי הדיווח, טריפ שמעה את ההקלטה ב-20 בנובמבר 1997 והיא נלקחה לבית הלבן ביום למחרת ונמסרה לקלינטון. בקטע האודיו, לווינסקי מסבירה שהיא החליטה להקליט את זה כי היא לא מסוגלת לכתוב לו עוד מכתב. 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן