העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

פריצת דרך בחקירת הרצח המרובע בהרי האלפים

עקבות DNA שלא שייכים לאף אחד מגורמי החקירה נמצאו בזירה, וכעת המשטרה הצרפתית תנסה להגיע דרכם לרוצח שזהותו עדיין לא ידועה. ברצח המרובע, לפני שבעה חודשים, נורו ארבעה בני משפחה ממוצא עיראקי בריטי, ביערות שמעל אגם אנסי

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 14/04/13 10:55:35

שיירי DNA נמצאו בזירת הרצח המרובע בהרי האלפים, כך חשפה משטרת צרפת היום. פריצת הדרך בחקירה מגיעה שבעה חודשים אחרי -4 בני משפחה בריטים נורו למוות בהרים שמעל אגם אנסי בדרום צרפת.

ה-DNA מנותח במעבדה ויאפשר לבלשים הצרפתים בחוקרים את הרצח להתקרב לרוצח שזהותו עד כה לא ידועה. סעיד אל חלילי, בן 50, אשתו עיקבל, בת 47, ואמו סוהאליה אל אלאף, בת 74, נמצאו ירויים ברכב ה- BMW שלהם ב -5 בספטמבר. סילבן מולייר, רוכב אופניים צרפתי בן 45, נהרג גם הוא במרחץ הדמים. ילדתם של בני הזוג, בת ה-7, חטפה כדור בכתפה, אך שרדה את האירוע.

אתמול אמרו גורמים בחקירה ש"DNA לא מזוהה 'נמצא' על אלמנטים בזירת הרצח". ההערכה היא שעקבות ה-DNA נמצאו על כדורי האקדח וחלקים מכלי הנשק שנותרו בזירה. ה-DNA לא תואם לאף אחד מהגורמים שהגיעו לזירה, כולל גורמי החקירה, רוכב האופניים שמצא את ההרוגים ושלוש מטיילים צרפתיים שנמצאו בקרבת מקום. עכשיו יתבקשו כל השוטרים והחובשים לתת דגית רוק כדי לשלול אפשרות שה-DNA שייך להם.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן