העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

סין: בת 18 נאנסה ונכלאה במשך 11 יום

מהגר סיני חשוד כי חטף צעירה ואנס אותה במשך 11 יום לאחר שכלא אותה במרתף. הנערה הצליחה להשתחרר מהקשרים בעזרת פצירה והזעיקה את המשטרה

יעל קישון | mako | פורסם 07/08/13 17:39:22

המרתף בו נכאלה ונאנסה הצעירה המרתף בו נכלאה הצעירה | צילום: דיילי מייל מהגר סיני נעצר בחשד לאונס נערה בת 18 במשך 11 ימים לאחר שחטף וכלא אותה במרתף ביתו. החשוד, חן קייסלונג, (36) נעצר על ידי המשטרה לאחר שהנערה הצליחה להשתחרר מהכבלים בעזרת פצירה וברחה מביתו. החשוד הודה שכלא את הצעירה ואף איים להרוג אותה.  

הנערה נאנסה במשך 11 יום ולאור הוראותיו של החשוד נאלצה להישאר ערומה כל הזמן. החשוד הרשה לה לעזוב את המרתף רק על מנת להתקלח בחדר שנמצא קומה אחת מעל המרתף. כעבור 11 ימים הצליחה הנערה לחתוך את הכבלים בעזרת פצירה וברחה מן המקום.

המרתף בו נכאלה ונאנסה הצעירה הדמייה של התא בו החוזקה | צילום: דיילי מייל התקשורת הסינית מדווחת כי הנערה חיכתה שקייסלונג יצא מהבית ואז ברחה וצעקה לעזרה. אחד השכנים שראה את הנערה המבוהלת אמר שצעקה לו "אם לא תעזור לי, הבחור יהרוג אותי". לפי הדיווחים הנערה פגשה את קייסלונג בבר, לאחר מכן הוא שכנע אותה לעלות על התלת אופן החשמלי שלו, הסיע אותה לאזור מבודד ואיים להרוג אותה בסכין ואלה חשמלית. החשוד הפשיט את הנערה ואז חטף אותה וכבל אותה במרתף ביתו.

כאשר המשטרה הגיעה לזירת החטיפה היא גלתה בביתו תמונות פורנו רבות שכיסו את קירות ביתו. בנוסף המשטרה מציינת כי מצאה כמות גדולה של סמים. לדברי המשטרה החשוד איים לפרסם תמונות עירום של הנערה באינטרנט. דובר המשטרה הוסיף כי "ככל הנראה קייסלונג קיבל את הרעיון המפלצתי מקריאת פורנוגרפיה רבה באינטרנט". 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: סין   התעללות   אונס  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן