העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

המורה ה"פדופיל" יתחתן עם תלמידתו

בריטניה סוערת אחרי שג'רמי פורסט, המורה למתמטיקה שנשפט לחמש שנים בכלא על חטיפה ובעילת אחת מתלמידותיו, הודיע שהוא רוצה להתחתן איתה. ותתפלאו, היא אפילו מסכימה. במכתב ששלחה התוודתה: "אני אוהבת אותו, ואחכה לו עד שישתחרר". המשפחות, באופן טבעי, פחות מרוצות

העולם עכשיו | פורסם 23/06/13 17:36:53

המורה הפדופיל והתלמידה מתחתנים. היום דווח בכלי התקשורת בבריטניה שג'רמי פורסט, המורה למתמטיקה, שניהל רומן אסור עם מייגן סטאמרס, תלמידתו בת ה-15, ואף ברח איתה לצרפת, מתכוון להתחתן איתה בקרוב. על פי החוק הצרפתי, גיל 15 הוא חוקי לצורך קיום יחסי מין, כך שפורסט לא עובר על החוק, לפחות לא בצרפת, מה עוד שהיא כבר בת 16.

ג'רמי פורסט, המורה הפדופיל, צילום מסך ג'רמי פורסט בעת מעצרו בצרפת. תצלום מסך

הסיפור התחיל לפני כשנה, אז נעלמה סטאמרס, תלמידת תיכון באיסטבורן, אנגליה. החשד נפל על פורסט, מורה למתמתטיקה ומוזיקאי חובב בן 30, שנעלם גם הוא והשניים התגלו חודש מאוחר יותר בבורדו שבצרפת. המורה נעצר ואז התברר שהשניים ניהלו רומן ארוך שכלל פגישות מיניות בביתו של המורה הנשוי, במכונית ובבתי מלון. למרות טענות הנערה על כך שהכל בהסכמה, הוא נשפט ונגזרו עליו 5 וחצי שנות מאסר על בעילת קטינה וחטיפה.

בראיון ל"דיילי מייל" אמרה היום אחותו כי הוא הודיע למשפחה על כוונתו להתחתן עם הנערה אותה הוא אוהב. בצעד תומכת משפחתו אחרי שהשתכנעה שמדובר בקשר רומנטי לגיטימי ללא יחסי מרות. 

הנערה עצמה העבירה מכתב למשפחתו בו היא התוודתה על הקשר, ועל אהבתה לפורסט. עוד הצהירה סטאמרס שהיא מתכוונת לחכות לו עד שיתשחרר ממאסרו וביקשה סליחה ממשפחתו על כך שברחה איתו לצרפת והביאה למעצרו. "ג'רמי הוא נפלא ואמשיך לעמוד לצידו", נכתב במכתב שחשף ה"דיילי מייל", "אין לי מילים לתאר את צערי בפני משפחתו. אולי זה יישמע מצחיק, אבל דווקא במתמטיקה, אני הכי חלשה" (המקצוע אותו לימד אותה פורסט).

משפחתה של סטאמרס, לעומת זאת, הביעה הסתייגות מהצד בו בחרה ביתם. אימה טענה במספר מקרים שהמשפחה ניתקה את הקשר עימה, והוא יחודש רק במידה והיא תחזור בה מהחלטתה.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן