העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

צפו: הנאנסת ההודית הכתה את החשוד באונס

אחות הודית בת 23 שעומתה עם הגבר החשוד שניסה לאנוס ולהרוג אותה ברכבת במומביי נתקפה זעם והחלה להכות אותו. העימות נתפס במצלמת המשטרה. בהודו מוגשת בכל 21 דקות תלונה על אונס

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 17/09/13 11:40:39

אחות הודית בת 23 שעומתה עם הגבר החשוד שניסה לאנוס ולהרוג אותה ברכבת במומביי נתקפה זעם והחלה להכות אותו. בעימות שנתפס במצלמת תחנת המשטרה ופורסם בסוכנות החדשות ההודית NDTV.COM רואים את האישה צועקת ומכה אותו בעת שהוא אזוק ומוחזק בידי שני שוטרים.

הזעם והתסכול בקרב הנשים בהודו נמצא בעלייה משמעותית בחודשים האחרונים, בעקבות שורה של תקיפות אלימות תכופות כלפיהן. רק בעקבות הלחץ הגובר הואילה הממשלה לטפל במצב הקשה, אך עדיין לא רואים את השיפור בשטח.

סוכנות החדשות מדווחת, כי על פי החשד האחות נאנסה בעת שנסעה ברכבת בבוקר ה-27 ביולי במומבאי. גבר כבן 27, ככל הנראה שיכור, ניסה לכפות עצמו עליה ולטענתה ניסה לאנוס ולרצוח אותה. האחות הפעילה את אזעקת הרכבת וכשהתוקף ירד בתחנה הבאה, הוא נעצר על ידי משטרת הרכבת המקומית.

האישה הלכה לתחנת המשטרה בעצמה כדי לדווח על הפשע, ואז הביאו השוטרים את החשוד אליה, לאחר שהעבירו אותו בדיקה רפואית. באופן ברור, כשהיא כעוסה וזועמת לראות את האיש, החלה האחות להתעמת איתו. במשטרה אמרו שהיא רצתה לדבר איתו ולהסביר לה את הצד שלה, אבל חילופי הדברים הפכו לצעקות ולעימות אלים.

סוכנות החדשות מדווחת עוד, כי העימות היה ממושך, ומהלכו היו איתו כל הזמן שלושה שוטרים ולרגעים אף יותר, והם לא עצרו אותה ממעשייה. הם מדגישים, כי האישה המשיכה באומץ רב להטיח בו את דבריה, בעוד שבהודו נשים רבות מפחדות מכדי לדווח בכלל על המקרים האלה, מחשש שינודו מהחברה ולא יקבלו טיפול הולם במשטרה.

העימות שנתפס במצלמת תחנת המשטרה, מגיע רק ימים ספורים לאחר שארבעה גברים הודים נידונו למוות לאחר האונס הקבוצתי האכזרי באוטובוס, שהוביל בסופו של דבר למותה של הנאנסת. מקרי אונס מדווחים בהודו כל 21 דקות. 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: אונס   הודו  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן