העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

איך הופכים לכלה נאצית מושלמת?

מסמכים מלפני 75 שנה מגלים כי נשים למדו בבתי ספר מיוחדים על מנת שיוכלו להתחתן עם אנשי האס-אס. הנשים היו צריכות ללמוד מיומנויות יופי, ניקיון וסדר על מנת וכך הפכו לחלק ממערך ההשמדה של היטלר

יעל קישון | mako | פורסם 14/08/13 06:43:08

בורוויץ על ברכי אביה בזמן המלחמה הימלר, מראשי היוזמה להכשרת נשים נאציות | צילום: חדשות 2 חוברת כללים של נשים שרצו להצטרף לרייך השלישי נחשפה בימים אלו לראשונה, 75 שנה לאחר שפורסמה. הכללים נלמדו במסגרת בית ספר לכלות שהכשיר את הנשים להפוך לשותפות ראויות לפשעיו של אדולף היטלר. הנשים הצעירות למדו בבית הספר את מיומנויות הכביסה, בישול, טיפול בילדים ועיצוב הבית  לפני שהורשו לחיות לצד הגברים הנאצים ששלטו במחנות ההשמדה.

במסגרת התקנות הנוקשות, הנשים קיבלו הוראות מדויקות כיצד לנהל שיחות במסיבות קוקטייל, כיצד לגדל את הילדים וחוייבו לסגוד לא לאלוהים אלא להיטלר. מלבד ספר החדשות שנמצא בארכיון הפדרלי נמצאו תעודות "עץ החיים" הגרמני. תעודות אלו הוצגו בפני הצעירות שעברו קורס של חודש וחצי עד שהורשו להתחתן עם אהוביהם מהאס.אס.

בתי ספר לכלות היו שיתוף פעולה בין גרטגורד שולץ-קלינק וראש האס אס היינריך הימלר, שהיה אובססיבי לגבי ביסוס עליונות העם גרמני מעל כל הגזעים. ודגל בחיי משפחה חזקים כדי ליצור, אומה טהורה חזקה . הימלר חתם ב-1936 על הצהרה בו הזמין את כל הנשים שרצו להתחתן עם חברי אס אס להשתתף בקורסי הכשרה המיוחדים. במסמכים כתב הימלר: "לא רק שהם לומדות איך להיות "נשים טובות", הן ידעו איך לרכוש ידע מיוחד של גזע וגנטיקה.

מסמכי בית הספר מראים כי הנאצים ראו בנשים קודם כל כמו "מכונות רבייה ועזרו לשימור הגזע". הדוקטרינה של בית הספר החלה להיסדק כאשר רב הגברים הנאצים נשלחו להילחם בחזית ולא היה מי שיתחתן עם "הכלות המיועדות". הנשים נשארו ללא גברים גרמנים ושולץ-קלינק נאלץ להמציא אידיאל נשיות חדש ולמעשה כך נולדו תינוקות מעורבים.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: נאצים   היטלר   אס אס  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן