העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

אוהיו: חיפושים אחריי נעדרת נוספת

אשלי סאמרס נחטפה באוהיו בגיל 14, כעת מקווים הוריה שמציאת הנערות הנחטפו תוביל לגילויים חדשים אודות גורלה של בתם

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 08/05/13 15:10:38

בשנת 2007 דיווחו הוריה של אשלי סאמרס, אז בת 14, על היעדרותה. היא נעלמה באותה שכונה בה נמצאו אמנדה ברי וג'ינה דחזוס ומישל נייט, שנחטפו ונכלאו במשך עשור. כעת מקווים בני משפחתה של סאמרס שחקירת המשטרה שנפתחה בעקבות מציאתן של שלושת הנערות, תוביל לגילויים חדשים אודות בתם. "אנחנו מקווים שיש קשר ושמישהו מהמעורבים יודע היכן היא נמצאת", אמרה דודתה של סאמרס לרשת סי.אן.אן, "אנחנו מתפללים לנס".

תחילה חשבו במשטרה שסאמרס ברחה מהבית לאחר שנקלעה לוויכוח עם קרוב משפחה. אך בחלוף שנה להיעלמותה, חוקרי האף.בי.איי הניחו כי היא מוחזקת בניגוד לרצונה והגדירו אותה כקטין בסיכון. בהמשך חשדו החוקרים שיש קשר בין היעלמותה לאלה של ברי ודחזוס. החוקרים חשבו כי שלושת הנערות נחטפו כולן בידי אותו אדם, אמר דאז דובר האף.בי.איי סקוט ווילסון.

בשנת 2010 התמקדה החקירה בכך ששלושת הנערות נפלו קורבן לרשת שסוחרת בבני אדם. כעת מתחזקת ההערכה שאשלי נחטפה בידי שלושת האחים שחטפו את הנערות שנמצאו. "הדימיון בינהן והמרחק בו אירעו המקרים לא מותיר ספק", אמר חוקר האף.בי.איי ויקי אנדרסון. "אשלי נמצאת במחשבותינו בכל שלב של החקירה", הוסיף החוקר, "אנחנו ממשיכים את החיפוש אחריה, בין אם הרמז ימצא בבית בו הוחזקו הנערות או שאולי מישהי מהנערות תדע להגיד לנו מה עלה בגורלה".

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן