העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

די קאניו: "הסערה סביבי מגוחכת ופתטית"

המנג'ר הטרי של סנדרלנד מהפריימיר ליג ערך מסיבת עיתונאים ראשונה בה סירב להתייחס לעברו כפשיסט: "אני לא חייב לענות על השאלות האלה יותר". בעבר התגאה האיטלקי בעמדותיו הפשיסטיות ואף הצדיע במועל יד אחרי שערים שהבקיע

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 02/04/13 17:30:29

פאולו די קאניו, המנג'ר הטרי של קבוצת סנדרלנד מהפריימיר ליג סירב לענות על שאלות הנוגעות לדעות פשיסטיות בהן הוא מחזיק. במסיבת עיתונאים ראשונה כמנג'ר שנערכה היום הגדיר האיטלקי את הסערה שמתחוללת סביב החתמתו "מגוחכת ופתטית" והוסיף: "אני לא חייב לענות על השאלות האלה יותר".

די קאניו, כוכב עבר איטלקי, הגדיר עצמו בעבר כ"פשיסט" ואף הצדיע בכמה מקרים במועל יד אחרי שערים שהבקיע במדי לאציו. את ההצדעה הגדיר בראיון עבר: "סימון האנשים שאיתי, חברים בתנועתו של בניטו מוסוליני, ואין לזה שום קשר לתנועה הנאצית". השחקן אף קיעקע על גופו סיסמאות הלקוחות מהאידיאלוגיה הפשיסטית איטלקית. בעקבות מינויו התפטר מתפקידו במועדון דיוויד מילבנד, סגן הנשיא ומי שהיה בעבר שר החוץ הבריטי.

די קאניו, ששיחק בעבר בווסטהאם וסלטיק מהאי הבריטי, הוסיף היום: "אני לא רוצה לדבר על פוליטיקה, לא נבחרתי לבית הפרלמנט, אלא הגעתי לאמן כדורגל ולהציל את סנדרלנד מירידה".  

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן