העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

המנטור של שוורצנגר מת

ג'ו וויידר, שרירן ותיק ומאבות תורת בניית הגוף והפיכתה לתחרות ספורטיבית, מת בסוף השבוע בגיל 93. נחשב כזה שהביא את שוורצנגר לארצות הברית. שוורצנגר: "הוא היה הסנדק של בניית הגוף ולימד את כולנו"

העולם עכשיו | פורסם 24/03/13 11:30:35

ג'ו וויידר, שרירן ותיק ומאבות תורת בניית הגוף והפיכתה לתחרות ספורטיבית, מת בסוף השבוע בגיל 93. יכול להיות שהידיעה על מותו הייתה נשארת נחלתם של יודעי חן בלבד, אלמלא היה וויידר האיש שאחראי להגעתו של ארנולד שוורצנגר לאמריקה, אי שם בסוף שנות השבעים- תחילת השמונים של המאה העשרים.

וויידר הקנדי יסד את תחרות "מיסטר אולימפיה" שהפכה לאחת התחרות החשובות בעולם בתחומה. השרירן האוסטרי הצעיר שוורצנגר זכה בה שבע פעמים, שש מהן ברציפות בין השנים 1970- 1975 .

וויידר הטיף באדיקות לבניית הגוף בצורה בריאה ומאוזנת, ללא סטרואידים וחומרים ממריצים שונים. הוא אף יסד את המגזין המודפס msucles & fitness and flex שמופיע עד היום, וששוורצנגר מונה לעורך הראשי הייצוגי שלו.

בהודעה שפרסם שוורצנגר לפני שעות אחדות עם היוודע דבר מותו של וויידר הוא מסר: "וויידר היה הסנדק של בניית הגוף, ה"בודי בילדינג". הוא לימד את כולנו שבאמצעות משמעת ועבודה קשה נוכל להיות אלופים"

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן