העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

"ידעתי שמשהו לא בסדר כשראיתי ילדה לבנה רצה לזרועותיו של גבר שחור"

צ'רלס רמזי, תושב קליבלנד, הוא הגבר שהציל את שתי הילדות מאוהיו שנחטפו לפני כעשור ונמצאו חיות. בראיון שהעניק לרשת הטלוויזיה newsnet5, סיפר רמזי כי שמע צעקות מהבית שכן בזמן שאכל המבורגר, "ראיתי את הצעירה משתוללת בחוץ והיא צעקה לי להוציא אותה"

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 07/05/13 17:48:07

צ'רלס רמזי, תושב קליבלנד, הוא הגבר שהציל את שתי הילדות מאוהיו שנחטפו לפני כעשור ונמצאו חיות. בראיון שהעניק לרשת הטלוויזיה newsnet5, סיפר רמזי כי שמע צעקות מהבית שכן בזמן שאכל המבורגר, "ראיתי את הצעירה משתוללת בחוץ והיא צעקה לי להוציא אותה", סיפר, "היא יצאה מהבית עם ילדה קטנה וסיפרה לי שהיא אמנדה ברי, הייתי בטוח שהיא מתה, היא סיפרה למשטרה שהיא לא היחידה ושיש עוד ילדות בבית".

על השכן שחטף את הילדות סיפר רמזי, "אני חי פה כבר שנה, אני אוכל עם השכן הזה צלעות ועושה ברביקיו, לא היה לי מושג שהן פה. הוא נהג להתעסק עם הרכבים והאופנועים שלו בחצר". כשנשאל מתי הבין שמשהו לא בסדר, הוא ענה כי היה זה כאשר אחת הילדות רצה לזרועותיו, "אחי, ידעתי שמשהו לא בסדר כשילדה יפה ולבנה רצה לזרועותיו של גבר שחור, או שהיא הומלסית או שיש לה בעיות כי אלה הסיבות היחידות שהיא תרוץ לגבר שחור".

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן