העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

"דיאנה תכננה להגר לפקיסטן עם המאהב"

פרטים חדשים על רומן סודי בין הנסיכה דיאנה לרופא פקיסטני נחשפים במגזין "ואניטי פייר": "הם דיברו על נישואין והיא שקלה לעבור לפקיסטן"

מערכת העולם עכשיו | מערכת העולם עכשיו | פורסם 31/07/13 16:50:40

הממלכה הבריטית עדיין מתאוששת מחגיגות לידת יורש העצר החדש, וכעת שערורייה חדשה נחשפת על סבתו המנוחה של הפעוט. בגיליון ספטמבר של מגזין "ואניטי פייר" תפורסם כתבה ובה פרטים חדשים על מערכת יחסים סודית של הנסיכה דיאנה.

הנסיכה דיאנה בשער ואניטי פייר שער המגזין

לפי הכתבה, אהבתה הגדולה ביותר של דיאנה לא הייתה הנסיך צ'רלס או דודי אל-פאייד, אלא מנתח לב פקיסטני בשם חסנט חאן, שעימו יצאה בשנים 1995-1997. "היא הייתה מאוהבת בו בטירוף", אמרה ג'מימה חאן, חברה של דיאנה ואשתו לשעבר של בן דודו של הסנט חאן, אימראם חאן.  "דיאנה אפילו נפגשה כמה פעמים עם משפחתו של חסנט והם דיברו על האפשרות להתחתן". בביקוריה של דיאנה בפקיסטן היא בדקה אפשרות להגר לשם, כדי להתחמק מהתקשורת "היא שאלה אותי איך הסתגלתי לחיים בפקיסטן", אומרת ג'מימה.

פוסטר הנסיכה דיאנה נעמי ווטס תגלם את הנסיכה דיאנה בסרט | צילום:

אלא שמשפחתו המסורתית של חאן התנגדה בתוקף לנישואין לאישה זרה, וגם חסנט עצמו לא רצה כנראה למסד את הקשר. "הוא שנא את המחשבה שהוא ייאלץ להיות באור הזרקורים לשארית חייו", אומרת ג'מימה. וכך, מערכת היחסים של הנסיכה עם הרופא התפרקה זמן קצת לאחר שפגש את דודי אל-פייאד. לפי מקורות דיאנה החלה לצאת עם אל-פייאד כדי לגרום לחסנט לקנא.

מערכת היחסים של דיאנה וחאן עומדת במרכז הסרט על דיאנה בכיכובה של נעמי ווטס. חאן עצמו סירב לשתף פעולה עם מפיקי הסרט.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: דיאנה   הנסיכה דיאנה  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן