העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

977 סעיפי אישום נגד אריאל קסטרו, החוטף מאוהיו

התובעים במשפט נגד החוטף מאוהיו, הוסיפו לכתב האישום מאות סעיפים בסוף השבוע, מהם 2 על רצח בנסיבות מחמירות. "הכוונה היא להפסקת ההריון שלא כדין", אמר התובע. עוד בכתב האישום: 512 סעיפי עבירות חטיפה ו-446 עבירות אונס

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 13/07/13 16:32:08
חטיפת הנערות בקליבלנד, בית משפט, אריאל קסטרו קסטרו. כופר בכל האישומים נגדו | צילום: רויטרס

מאות סעיפי אישום חדשים הוספו לכתב האישום של אריאל קסטרו בסוף השבוע על ידי התביעה. קסטרו, החשוד בחטיפתם וכליאתם של שלוש נשים באוהיו במשך קרוב לעשור, עומד עתה מול כתב אישום הכולל לא פחות מ-977 סעיפים, כולל כמובן אישומים חמורים כמו רצח בנסיבות מחמירות, חטיפה ומעשי אונס.

כתב האישום לא כולל אישומים עליהם הוא יכול לקבל גזר דין מוות, אבל התובע המחוזי, טים מקגניטי, אמר בסוף השבוע שהוא עדיין שוקל את האפשרות.

בכתב האישום קסטרו בן ה- 53, מואשם בשתי עבירות של רצח בנסיבות מחמירות. התובע התייחס לסעיפי הרצח ואמר שהכוונה היא ל"הפסקת ההריון שלא כדין" של אחת הנשים.

בנוסף מכיל כתב האישום 512 סעיפי אישום בעבירות של חטיפה, 446 סעיפי אישום על עבירות של אונס, 7 סעיפים של חשיפה מינית, 6 סעיפים על תקיפה אלימה, 3 סעיפי אישום של סיכון ילדים, ועבירה נוספת של החזקת כלים פליליים.

_OBJ

כתב האישום של 576 העמודים, מכסה את התקופה שבין אוגוסט 2002, כאשר הילדה הראשונה נעלמה, לחודש מאי האחרון, כאשר הנשים חולצו. כתב האישום הראשון שהוגש נגדו, בו היו מפורטות רק 329 עבירות, כיסה את התקופה שמאוגוסט 2002 ועד פברואר 2007.

קסטרו, אגב, כפר בכל 329 הסעיפים של כתב האישום הראשון והוא צפוי לעשות זאת גם כעת.
"כתב האישום של היום מקרב אותנו יותר לפרטים ולאמת שמאחורי המקרה המזעזע הזה", אמר התובע, "ירדנו לרזולוציה יותר נמוכה. בכל מקרה, אנחנו ממשיכים לחקור".

קסטרו מואשם בחטיפתם לפני עשור של אמנדה ברי, בת 27, ג'ינה דה ג'סוס, בת ה- 23, ומישל נייט, בת 32. שלוש הנשים חולצו במאי האחרון לאחר שברי הצליחה לברוח מהמרתף בו הן היו כלואות וקראה לעזרת השכנים. המשטרה מצאה את הנשים בתוך הבית יחד עם ילדה בת שש שהתבררה כבתם המשותפת של ברי וקסטרו.

מכתב האישום עולה שקסטרו קשר את הנשים בשרשראות לקורה במרתף ביתו ולתנור באחד החדרים בבית לטענתו. כמו כן כיסה שעות ממושכות את פיהן במטרה למנוע מהן לקרוא לעזרה. במהלך השנים הפילה אחת הנשים עובר שהרתה לקסטרו וברי, כאמור, ילדה תינוקת בגיגית מאולתרת.  

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן