העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

אלמנתו של קנדי: "ידעתי מאז ומתמיד על הרומן עם מרלין מונרו"

ספר חדש חושף כי ז'קלין קנדי ידעה על הרומן של בעלה, נשיא ארה"ב, ג'ון קנדי עם מרילין מונרו. הרומן שהתנהל מתחת לאפה הטריד אותה עד מאוד. הספר חושף עוד, כי הנשיא קנדי היה צורך סמים שניתנו לו על ידי רופאו האישי

יעל קישון | mako | פורסם 05/08/13 08:59:56

מרלין מונרו מעשנת מונרו. "אתה לא יכול לראות אותי כאשתך הראשונה?" | צילום: Harry Kerr, GettyImages IL ז'קלין קנדי ידעה על הרומן שמנהל בעלה, נשיא ארה"ב, ג'ון קנדי עם השחקנית מרילין מונרו. תגובתה של הגברת הראשונה של הבית הלבן הייתה: "אין בעיה, אני אעזוב ולך יישארו כל הבעיות", כך חושף ספר חדש בשם "אלה הימים היקרים" של כריסטופר אנדרסון, היוצא לאור בימים אלו. אנדרסון טוען בספרו כי הרומן בין קנדי למונרו לא נתן מנוחה לאשת הנשיא שידעה על כך ופשוט העלימה עין.

ז'קלין הייתה משוכנעת כי כל עוד מונרו הייתה תחת השפעת סמים, אלכוהול והתמודדה עם בעיות פסיכיאטריות, בעלה יעזוב אותה כל רגע. חברתה של מונרו, ז'אן כרמן, מספרת בספר כי מונרו אמרה לקנדי: "אתה לא יכול לראות אותי כאשתך הראשונה"?

ג'ון קנדי קנדי. קיבל מנות גדושות של סטרואידים | צילום: Hulton Archive, GettyImages IL חלקים בספר שפורסמו על ידי "הניו יורק פוסט" אתמול חושפים, כי מרלין מונרו קראה לז'קלין וסיפרה לה שהיא שוכבת עם בעלה ואף הצהירה בפניה כי הוא מתכוון לעזוב את משפחתו בשבילה. ז'קלין בתגובה אמרה למונרו: "זה נהדר, את תעברי לבית הלבן ותהיה לך האחריות של 'הגברת הראשונה' ואני אעזוב ואת תישארי עם כל הבעיות".

עוזרו של קנדי, גנרל גודפרי מקיו מאשר בספר, כי ז'קלין אכן ידעה על כל הנשים של קנדי בשלב מאוד מוקדם. "היא ידעה על כל הבחורות, מי הן, כמה הן נחשבות ומהם ההישגים שלהן". חברו הקרוב של קנדי, ג'ורג' סמאתרס, מעיד בספר כי ז'קלין לא התייחסה לבגידות של הנשיא לשעבר כדבר של מה בכך אלא הייתה מוטרפת מהפלירטוטים של בעלה. למרות זאת, כל עוד הוא לא השפיל אותה היא הייתה מוכנה "לקבל זאת". לפי הדיווחים ז'קלין חששה כי חוסר המיומנות המינית שלה דחפו את קנדי לזרועותיהן של בחורות אחרונות.

מלבד הרומנים, אנדרסון מספק בספרו פרטים חדשים על התלות של קנדי בסמים. רופאו של קנדי, מקס יעקובסון, המכונה ד"ר "תרגיש טוב" נתן לנשיא מינון גבוה של אמפטמין מהול בסטרואידים. את אותה המנה זכתה לקבל גם אשתו, ז'קלין. ארבע הזריקות שהוזרקו לקנדי על ידי ד"ר יעקובסון הדאיגו את הרופאים האחרים אך הם חשבו כי אולי יש לו צרות בריאותיות אחרות. 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן