העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

צרפת: לאן נעלמה מתמודדת בתחרות מלכת היופי?

חקירה אפופת מסתורין בצרפת לאחר היעלמותן של אם ובתה. הבת, אליסון בניטז בת ה-19 הייתה אמורה להשתתף אתמול בתחרות מלכת היופי המקומית. לפני תשע שנים נעלמה באופן מסתורי גם המאהבת הברזילאית של האב

יעל קישון | mako | פורסם 12/08/13 08:40:37

אין תמונה בניטז. אם היתה זוכה, היתה עולה לתחרות מיס צרפת תעלומה בצרפת סביב היעלמותה של מתמודדת בתחרות מלכת היופי ואמה. זאת, לאחר שלפני תשע שנים נעלמה באופן מסתורי גם המאהבת של האב. גורמי החקירה בצרפת מוסרים כי היעלמותה של המאהבת הברזילאית של האב בשנת 2004 מתווספת לחקירה הנוכחית.

החשדות בדבר היעלמותה של הנערה עלו לראשונה ב-14 ביולי כאשר אליסון בניטז בת ה-19, שהייתה אמורה להשתתף בתחרות יופי מקומית, ואמה מרי-חוסה נעלמו מביתם. לאחר שלושה שבועות, התברר כי האב פרנסיסקו בניטס, חבר בלגיון הזרים הצרפתי, תלה את עצמו בחדרו וצירף מכתב התאבדות בו הצהיר על חפותו בפרשה.

במהלך החקירה התברר כי האב נחקר כבר ב-2004 בעקבות היעלמותה של המאהבת שלו, סימון דה אוליביירה. חקירת היעלמותה של המאהבת נפתחה מחדש לאחר שהועלה חשד בימים האחרונים כי מדובר ב"חטיפה וכליאה בלתי חוקית". הרשויות עדיין לא הצליחו לפענח מה הקשר בין שני מקרי ההיעלמות אך לטענתם מדובר בעברה דומה בשתי הפרשות.

אליסון הייתה אמורה להשתתף ביום ראשון האחרון בתחרות היופי המקומית, במידה והייתה זוכה הייתה משתתפת בתחרות "מיס צרפת". אביה מסר לפני ההתאבדות כי בתו והאם יצאו מהבית עם מזוודות ללא שום הסבר מקדים. לדבריו, הן נסעו לעיר הסמוכה טולוז, אבל מאז הספיקו לכבות את הסלולאריים ולא נראה כי הן ניסו למשוך כסף מהחשבון.

קווי הדמיון המשותפים בין שתי הפרשות מטרידות את חוקרי המשטרה. בפרשת היעלמות המאהבת, לא נראתה סיבה גלויה לעין לעזיבתה הפתאומית ונטישת ארבעת ילדיה. כמו עם אליסון ואמה, גם כאן סימן החיים האחרון מאוליביירה היה הודעת טקסט בו סיפרה על יציאתה מהבית. בנוסף, בשני המקרים האב לא התקשר למשטרה לדווח "בזמן אמת" על היעלמותן של הבנות. 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן