העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

ארה"ב: אישה מוגבלת שכלית ובתה הוחזקו תחת איום נחשים וכלבים

שלושה תושבי אוהיו נעצרו בחשד להתעללות קשה בשתיים. על פי ההערכות האם ובתה נאלצו לבצע עבודות כפייה ולאכול מזון כלבים. שלושת התושבים עשויים להיות מואשמים בכפיית "עבדות מודרנית" ולעמוד מול 20 שנות מאסר כל אחד

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 19/06/13 12:31:17

הבית בו הוחזקו האם וביתה הבית בו הוחזקו האם ובתה (צילום מסך מתוך שידורי wkyc.com) שלושה תושבי אוהיו נעצרו באשמת התעללות באישה מוגבלת שכלית ובבתה במקרה מחריד של "עבדות מודרנית".  ג'ורדי קאלאהן, ג'סיקה האנט ודניאל בראון חשודים בכך שהחזיקו את האם ובתה במשך החל ממאי 2011 ועד אוקטובר 2012. שלושת החשודים הכו את השתיים, אילצו אותן לעבוד בניקיון ובעבודות כפייה נוספות תוך שהן מאויימות על ידי כלבי צייד ונחשים.

"תנאי המחייה שלהן היו תת אנושיים" אמר התובע המחוזי של אוהיו "הן הוחזקו בחדר, איימו על חייהן, הכו אותן במטרה לקבל משככי כאבים ולקחו את כספי ההטבות הממשלתיות שלהן". על פי ההערכות השתיים נאלצו לאכול מזון כלבים ונמנעה גישתן לשירותים לעיתים קרובות.

על פי החשד, הנאשמים הזמינו את הקורבנות לגור איתם, ולקחו מהאישה את ההטבות הכספיות הממשלתיות להן היתה זכאית. השלושה אף חשודים שפצעו בכוונה תחילה את הנשים ולקחו מהן את משככי הכאבים שקיבלו בבית החולים.

התובע המחוזי אמר לאמצעי התקשורת בארה"ב, כי "אנחנו עדים לכך שעבדות מודרנית עדיין קיימת מכל עבר". אם הם יואשמו בכפיית "עבדות מודרנית" השלושה צפויים לקבל מאסר של יותר מעשרים שנה. 

משטרת אוהיו חשפה את הפרשה לאחר שהאישה שהוחזקה נתפסה כשהיא גונבת ממתק מחנות וביקשה מהמשטרה לכלוא אותה כי "אנשים רעים" מחזיקים בה. המשטרה פתחה בחקירה והגיעה לדירה בה הייתה כלואה. 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן