העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מיוחדים מהארץ ומהעולם | mako

המיוחדים

העולם עכשיו
העולם עכשיו

מישל אובמה- זו כבר תעשיה

סגנון הלבוש של הגברת הראשונה, שכולל תלבושות יחסית נועזות, צבעוניות מאוד ואפילו מקושקשות, הפך אותה לאייקון אופנה שסביבו תעשייה שלמה

לירון שמם | העולם עכשיו | פורסם 13/05/13 19:48:55 

מישל אובמה כנראה תיזכר כאחת הנשים הראשונות האהודות ביותר. היא תמיד מחייכת, מתנדבת לסייע למשפחות נזקקות וליוצאי צבא, מטיפה לתזונה נכונה וכושר גופני, אבל אולי יותר מכל מדובר באייקון אופנה של ממש. בלוג האופנה "מיס או", עוקב אחרי התלבושות השונות של הגברת אובמה. תלבושות יחסית נועזות, צבעוניות מאוד, לפעמים מקושקשות. האתר טורח לעקוב אחרי כל תלבושת ותלבושת של הגברת הראשונה ומצרף פרטי מידע על זהות המעצב, הבדים והצבעים.

אובמה מעדיפה מעצבים אמריקנים, ובין החביבים עליה הם המעצבים ג'ייסון וו ומייקל קורס. אבל מה שיפה בסטייל של הגברת הראשונה זה שהיא מקפידה לתת במה לרשתות ביגוד זולות יחסית, כמו ג'יי קרו ואברקומבי, שמדווחות על ביקוש היסטרי לכל פריט שנראה על אובמה, עד כדי חיסול המלאי בתוך דקות.

מישל אובמה על שער ווג במגזין האופנה "ווג" הקדיש לאובמה לא מזמן את שער הגיליון

בטקס האוסקר האחרון הגברת אובמה העניקה את אחד הפרסים המרכזיים לסרט ארגו. לטקס הזה היא התייצבה בשמלה כסופה, מאוד לא דיפלומטי אבל הולם את המעמד. ההשתתפות הזאת אמנם גררה ביקורת מסוימת, אבל מיצבה את מישל כסטארית לכל דבר. עד כדי כך שבמגזין האופנה "ווג", שהקדיש לה לא מזמן את שער הגיליון, הכריזו שהיא "הגברת הראשונה שכול העולם חיכה לה". אגב, בעלה של הגברת הראשונה רטן שהוא לא הופיע בשער של מגזין.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן