העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מיוחדים מהארץ ומהעולם | mako

המיוחדים

העולם עכשיו
העולם עכשיו

"העולם הלילה": ראיון ראשון עם המסעדן הישראלי שהתנגח עם השף רמזי

סמי בוזגלו, בעלי המסעדה באריזונה שהפך בזכות ריב מתוקשר עם גורדון רמזי למסעדן הכושל המפורסם בעולם, מדבר בראיון ראשון לתוכנית "העולם הלילה עם יעקב איילון"

מערכת העולם עכשיו | מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 26/05/13 18:02:49

כמעט שבועיים עברו מאז שסמי בוזגלו ורעייתו איימי הפכו למסעדנים הכושלים הכי מפורסמים בעולם, בזכות הניסיון של השף הנודע גורדון רמזי לסייע להם במסגרת תוכנית הריאליטי שלו Kitchen Nightmares. המסעדה של בני הזוג בוזגלו,, Amy's Baking Company Bakery Boutique & Bisto  כיכבה בפרק סיום העונה של התוכנית, שבו, לראשונה בתולדות הריאליטי, החליט רמזי שהוא לא יכול לסייע לבני הזוג בוזגלו ונטש אותם לאנחות.

בראיון ראשון לתוכנית "העולם הלילה", בוזגלו מסביר מדוע התייאש השף המפורסם ומספר על תכניותיו העתידיות למסעדתו. "כל מי שאוהב את התוכנית של גורדון רמזי לא אהב את זה שהפסקתי את התוכנית באמצע. הוא התייחס אליי בצורה לא נעימה, ולכן החלטתי שאני לא ממשיך בתוכנית. השתמשתי בו וזרקתי אותו", טוען בוזגלו.

"ברוך השם המסעדה קיבלה שם טוב, מגיעים אליי אנשים מכל העולם כדי לצלם את המקום ואת העוגות של אשתי, לדעתי העבודה במסעדה רק תגדל. יש לי מספר הצעות מכמה תכניות ריאלטי שונות, ואיך אומרים 'מהחרא יצא זהב'. אני מקווה שבקרוב ארוויח מיליונים ואחזור איתם לארץ".

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן