העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מיוחדים מהארץ ומהעולם | mako

המיוחדים

העולם עכשיו
העולם עכשיו

המסעדן הישראלי שרב עם גורדון רמזי: "השתמשתי בו וזרקתי אותו"

בלעדי: סמי בוזגלו, בעלי המסעדה באריזונה, שהפך בזכות ריב מתוקשר עם גורדון רמזי לתואר המפוקפק "המסעדן הכושל המפורסם בעולם", מדבר בראיון ראשון. "היה עלינו צונאמי, לא ציפינו שתצא מזה כזאת תכנית. אבל אנחנו נלחמים עכשיו נגד כל האינטרנט הזה", אומר בוזגלו ומוסיף, "פתחתי מחדש ביום שלישי והמסעדה הייתה מפוצצת. קיבלנו עכשיו שם עוד יותר טוב"

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 26/05/13 16:56:07 

סמי בוזגלו, הבעלים של מסעדת Amy's Baking Company Bakery Boutique & Bistro בסקוטסדייל, אריזונה, מנסה לשחק אותה "קול", רגוע. כמעט שבועיים עברו מאז שסמי ורעייתו איימי הפכו למסעדנים הכושלים הכי מפורסמים בעולם, בזכות הניסיון של השף הנודע גורדון רמזי לסייע להם במסגרת תוכנית הריאליטי שלו Kitchen Nightmares.

המסעדה של בני הזוג בוזגלו כיכבה בפרק סיום העונה של התוכנית, שבו, לראשונה בתולדות הריאליטי, החליט רמזי שהוא לא יכול לסייע לבני הזוג בוזגלו ונטש אותם לאנחות.

בפרק נראו בני הזוג בוזגלו כשהם יוצאים משליטה: סמי צעק על לקוחות וקילל אותם נמרצות, הוא סירב לחלוק טיפים עם המלצרים שלו ולקח את כל הכסף לכיסו. גם איימי התגלתה כמי שלא יודעת לקבל ביקורת וכשזכתה לביקורת קטלנית על האוכל שבישלה (בעיקר פיצות), התפרצה. וכך, אפילו השף רמזי, שאינו ידוע במזג רגוע במיוחד, מצא עצמו המום מול ההתנהגות של בני הזוג.

בראיון, שישודר במלואו בתכנית "העולם הלילה", משתדל בוזגלו, שמתגורר כבר ארבעים שנה בארצות הברית, להישמע רגוע. הוא מודה שהופתע, אבל בעיקר מהמתקפה שנפתחה ברשת עליו ועל רעייתו. "היה עלינו צונאמי, לא ציפינו שתצא מזה כזאת תוכנית", הוא אומר, "אבל בסדר, אנחנו נלחמים, שנינו נלחמים נגד כל האינטרנט הזה". עוד הוא אומר, "מדובר בשנאת חינם. אנשים שבכלל לא מכירים אותי בכל מקום בעולם, ראו את התכנית, חלקם אפילו אהבו אותה, אבל הם מוכרחים להגיב, אז הם הגיבו. וכנראה שהם לא אהבו שהפסקתי את התוכנית באמצע".

על השף הנודע גורדון רמזי, שבתחילת התוכנית הגיע כדי לסייע למסעדה המתקשה, ובסיומה עזב אותה בעצבים, אמר בוזגלו: "הוא נפל עלינו בצורה לא נעימה והראיתי לו שאני לא צריך אותו. השתמשתי בו וזרקתי אותו".

בוזגלו גם דחה את הביקורת על כך שאינו מאפשר למלצרים להתחלק בטיפים: "זה לא מלצרים, אלה 'פיקולוז'. במקום שיקבלו ארבעה דולר לשעה ויתחלקו בטיפים אני אומר להם: קחו 8-14 דולר לשעה ותקבלו כסף אם יהיו לקוחות או לא".

לטענתו, בימים אלו המסעדה נהנית מבום כלכלי בעקבות הפרסום: "אני עוצר אנשים בדלת... פתחתי מחדש ביום שלישי והמסעדה הייתה מפוצצת... המסעדה קיבלה שם עוד יותר טוב ברוך השם. אנשים מכול העולם באים לצלם את המסעדה ולצלם את העוגות של אשתי.

הראיון המלא ישודר בתוכנית "העולם הלילה עם יעקב אילון", הלילה ב"קשת" אחרי "האח הגדול", 22:45 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן