העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מיוחדים מהארץ ומהעולם | mako

המיוחדים

העולם עכשיו
העולם עכשיו

היזם אורי אלון מגיע לישראל: "המוחות הישראליים הפוריים והחדים ביותר בעולם"

ד"ר אלון, מיליונר שמכר בעבר חברות לגוגל וטוויטר, מגיע בסוף החודש לחפש הזדמנויות השקעה בחברות סטארט אפ והיומן שלו כבר מלא: "קיבלתי אלפי פניות ואפגש עם הטובים ביותר". על הנסיון לרכוש את הפועל ירושלים: "גדלתי במבשרת ויש אפשרות לעשות משהו מעניין עם המותג, אבל זה עדיין מגעים ראשוניים"

יעקב אילון | העולם עכשיו | פורסם 12/05/13 20:57:46 

ד"ר אורי אלון , רק בן 32 , וכבר מוגדר הישראלי הבכיר בעולם בתחום המדיה הדיגיטלית. כשהיה רק בן 25 מכר את מנוע החיפוש אוריון לגוגל, ושנתיים מאוחר יותר מכר את הסטארטאפ ג'ונפר לטוויטר בסכום המוערך ב-40 מיליון דולר. בימים אלה צרף אליו את ראש עירית ניו יורק מייקל בלומברג להכרזה על מיזם ניו יורקי חדש, שגייס סכום שיא לשלב ראשון של שמונה מיליון דולרים. 

"קוראים לחברה "אורבן קומפס" ומטרתה היא לאפשר לאנשים למצוא את מקום המגורים האידיאלי עבורם בניו יורק", הוא אומר בראיון מיוחד מניו יורק ליעקב אילון בתכנית "העולם הלילה", "החברה שלנו מאפשרת לאדם לחפש דירה אונליין לפי הפרופיל שלו ובעצם לחסוך את התהליך המסורתי והמסורבל במהלכו מעורבים מתווכים ובעלי דירות. נכון להיום, אנחנו מתחילים את פעילותנו בניו יורק במטרה לבדוק את יעילות המודל אך בהמשך אנחנו מתכוונים להתרחב לערים נוספות בארצות הברית ובעולם כולל תל אביב".

אלון מתכוון להגיע לישראל בשבועות הקרובים במטרה לחפש הזדמנויות השקעה בחברות צעירות: "לאחרונה הקמנו קרן השקעות ששמה 'אלון ונצ'רס', מטרתה היא להשקיע בחברות סטארט אפ בתחילת דרכן. בכל הזדמנות כשאני מבקר בישראל אני פוגש המון אנשים עם רעיונות יצירתיים ומעניינים, ולטעמי הישראלים הם האנשים הפוריים והחדים ביותר שפגשתי. כרגע, יש מחסור בארץ בקרנות ואנשי עסקים המוכנים להשקיע בחברות סטארט אפ בשלביהן הראשונים, לכן יש ביקוש למשקיעים מסוגינו. קיבלנו המון פניות מאנשים רבים ואני מתכנן להגיע לישראל בסוף מאי תחילת יוני כדי לבחור את החברות שנשקיע בהן. אני מאמין שצריך אנשים נוספים שיתמכו בבחורים הצעירים והמוכשרים האלה".

ומה לגבי האפשרות שתרכוש את הפועל ירושלים בכדורסל מידי גומא אגייאר?
"אני במקור ממבשרת ציון ואני מאוד אוהב את ירושלים ואת קבוצת הכדורסל המקומית הפועל ירושלים. נכון להיום ישנה אפשרות לעשות משהו מעניין עם המותג הזה ולכן אנחנו בודקים את האפשרות. כרגע זה נמצא בשלבים ראשוניים".

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן