בשנים האחרונות נורית כהן, 47, הרגישה שמשהו משתנה לה בפנים. "שמתי לב שעם הזמן, הפנים שלי מאבדות נפח ונעשות נפולות יותר. זה הפריע לי מאוד", היא מספרת. נורית חיפשה פתרון שיעזור לה להרגיש טוב יותר עם עצמה, אבל המחשבה על טיפולי הזרקה הרתיעה אותה. "ראיתי נשים שעברו טיפולים אסתטיים שנראו לי מלאכותיות מידי ולא רציתי להיראות כך. אז כל הזמן חיפשתי פתרון שגם יפתור לי את בעיית הנפח והמראה הנפול וגם ישמור על המראה הטבעי".

החשש הלך ודעך כשנורית שמעה מחברה על הזרקות שלא גורמות למראה מלאכותי ולא טבעי "היא סיפרה לי על 'רבנס', אז חקרתי קצת והבנתי שמצאתי משהו טוב, ושאני לא חייבת לבחור בין מראה נפול לבין מראה מלאכותי. הסבירו לי שהיום יש חומרים מאוד יעילים שמאפשרים להשיג מראה טבעי לטווח ארוך, והחלטתי ללכת על זה. מיד קבעתי תור לטיפול והתוצאות המדהימות לא איחרו לבוא".

נורית לפני ואחרי הטיפול בחומצה היאלורונית (צילום: רבנס)
נורית לפני ואחרי הטיפול בחומצה היאלורונית | צילום: רבנס

איך הייתה התחושה לפני הטיפול?

"זה היה קצת מלחיץ כי זו הייתה הפעם הראשונה שעברתי הזרקות בחומצה היאלורונית ולא ידעתי איך זה יראה".

מה הרגיע אותך?

"קודם כל היה לי מאוד חשוב לדעת מהם חומרי ההזרקה שבהם משתמשים לצורך ההזרקה. אחרי שהבנתי שהחומרים של 'רבנס' זכו לכל האישורים הנדרשים ועברו מבחני בטיחות מחמירים, ידעתי שאין באמת ממה לחשוש. מעבר לכך, מה שנחמד בחומצה היאלורונית זה שגם אם את לא מרוצה מהתוצאה, תמיד אפשר להמס אותה בעזרת חומר מיוחד שמפרק אותה. אני חושבת שבסופו של דבר הרצון להראות טוב יותר גבר על הפחד".

מה כלל השינוי?

"עברתי הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים העליונות וממש מעט בקו השפתיים. לא רציתי להגדיל את השפתיים, אלא רק להדגיש את קווי המתאר שלהן".

כאב?

"לא. הרופאה הסבירה לי על התהליך וגם מרחו לי משחת אלחוש שמרגיעה את האזור. זה היה תהליך מאוד קצר – רבע שעה והביתה".

מגזין ביוטי xtra (צילום: יח"צ פרומדיקס)
צילום: יח"צ פרומדיקס
 

איך הייתה התחושה אחרי הטיפול?

"ביומיים הראשונים הפנים היו קצת נפוחות, אבל כבר באותו שבוע הנפיחות ירדה וראיתי את השינוי. מה אני אגיד לך, זה פשוט לא ייאמן מה חומצה היאלורונית יכולה לעשות לפנים. השגתי בדיוק את מה שרציתי: מראה מוצק, מתוח ומורם יותר - אבל סופר טבעי. אגב, מה שהכי אהבתי זה שבניגוד לטיפולי בוטוקס שלפעמים משנים את ההבעה בפנים, טיפול בחומצה היאלורונית שומר על ההבעות הטבעיות".

אילו תגובות קיבלת מהסביבה?

"האמת שאף אחד מהקרובים לא ממש שם לב לעובדה שעברתי הזרקות, למעט אלה שידעו על כך מראש. וזה בדיוק מה שייחלתי לו. אמרו לי שאני נראית מדהים, אבל אף אחד לא שאל אותי אם עשיתי משהו".

ואיך את מרגישה עכשיו?

"זו הרגשה פשוט נפלאה. בעיקר תחושה פנימית מאוד טובה. מעולם לא סבלתי מביטחון עצמי נמוך, אבל כשכיף לך להסתכל במראה, ההרגשה הכללית משתפרת באורח פלא. חוץ מזה, הכול נעשה יותר קל ופשוט – את לא צריכה להשקיע באיפור כדי להיראות טוב וכל בגד נראה פתאום מחמיא יותר. אני בהחלט ממליצה על התהליך לכל מי שמעוניין בשינוי טבעי".

 

*התוכן בערוץ זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי.