ריימונד רוחמה כהן, בת 70, נקלעה לתאונה קלה. היא יצאה מהרכב כדי לבקש את הפרטים של הנהג, אבל הוא בתגובה דחף אותה, הפיל אותה, החל להכות אותה - והכל כשאמא שלו נמצאת לידו ולא עוצרת אותו.

"אמרתי: 'תראה מה עשית לי לאוטו, בוא תן לי את הניירות, נחליף פרטים וזהו", סיפרה כהן בחדשות הבוקר, "הוא התחיל להתעצבן ואמר לי 'זה כלום'. אמרתי לו 'מה זה כלום? זה קורה, בוא נחליף פרטים ונסיים יפה'. לא ידעתי שהוא כזה".

אחרי חילופי דברים נוספים בהם סירב הצעיר להחליף פרטים עם כהן, הוא החל בפתאומיות לתקוף אותה. "הוא תפס אותי מהכתפיים בשיא החוזק שלו, לא תיארתי לעצמי שהוא הולך לזרוק אותי ככה על הכביש. מכונית חלפה לפני והוא זרק אותי, הרגשתי את הראש שלי מתפוצץ והתחלתי לצעוק", סיפרה, "אמרתי לו: 'תראה, שברת לי את הראש, אתה תלך לבית סוהר על זה'. אמא שלו באה ואמרה 'הוא ישלם לך כסף'. אמרתי 'יש חוק, הוא פגע לי באוטו, תן לי מסמכים ונגמור את הסיפור'. ואז הוא תפס אותי בפעם השניה וזרק אותי על המדרגות בלי רחמנות, אחרי שכבר הראש כולו שורף לי ואני צועקת שהכל כואב לי. מישהי שהייתה עדה אמרה שאמא שלו אמרה לו 'מהר-מהר ניכנס לאוטו ונברח'".

קשישה הותקפה באכזריות על ידי צעיר (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12)
"שברת לי את הראש, אתה תלך לבית סוהר על זה'". ריימונד כהן | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12

כהן התפלאה כיצד אמו של הצעיר, שנעצר למחרת, לא התערבה לטובתה. "תבואי, תגידי לו 'איך אתה זורק אותה?' איך אמא שלו לא עצרה אותו, לא אמרה לו לא לעשות ככה לאישה מבוגרת, יותר מבוגרת מאמא שלו?"

>> עוד בנושא: בת 61 שהותקפה באכזריות תובעת מהתוקף כ-2.5 מיליון שקלים

עד היום סובלת כהן מכאבים חזקים. "כואב לי הראש חזק, הצוואר, לא יכולה לבלוע אוכל, הלסת כואבת. הכל התהפך אצלי, לא יודעת מה קרה לי בכלל. אני כל יום בוכה, לא יכולה להיזכר בזה. חשוב לי שיטפלו בו על מה שהוא עשה לי. אני עדיין מפחדת, בחיים לא פחדתי. אני כל-כך חזקה, כל-כך תפקדתי בבית שלי כמו שצריך, בלי עזרה בלי כלום".