בית המשפט השלום בעכו האריך את מעצרו של צעיר כבן 30 הנאשם בתקיפה ואיומים על בת זוגו. בשבועות האחרונים נחקרה האישה במשטרה  וגם חברותיה העידו בפני החוקרים ופרשו מסכת של אלימות שנמשכה חודשים.

במקרה אחד גרם לה הגבר כוויה כאשר הצמיד לגופה גחל חם מנרגילה ובהמשך הצמיד לחזה סכין, וכשניסתה לחמוק ממנו נחתכה בזרועה ונזקקה לטיפול רפואי. במקרה אחר בעט בה הגבר בכל גופה והיא אושפזה בבית החולים. בעדותה סיפרה כי מדובר באדם קנאי ואלים ממנו פחדה מאוד.

הגבר נעצר לאחר אירוע אלימות שהתרחש לפני כחודשיים. בת הזוג יצאה עם חברות לחתונה של חברה טובה שלה, ובעיצומו של האירוע התחילה לקבל הודעות מבן הזוג שדרש ממנה שלא תרקוד. בסיום האירוע המתין לה הנאשם ביציאה מהאולם ותקף אותה בחניה עד שאיבדה את הכרתה, פונתה לבית החולים ואושפזה.

האישה חששה להתלונן נגד בן זוגה במשטרה, אבל החוקרים ביצעו בדיקה בטלפון הסלולרי שלה, מצאו תמונות והתכתבויות ובנוסף השיגו מסמכים רפואיים המאשרים את הטענות על אלימות.

למרות שהכחיש את החשדות הגישה נגדו פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום חמור המייחס לו שלוש עבירות של תקיפת בת זוג, תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו, מחשש שיהווה סכנה לביטחונה של בת זוגו ובנימוק שיש די ראיות להרשעתו.