גבר ממרכז הארץ שנמצא בהליך גירושים מאשתו, פנה לבית הדין הרבני בבקשה לא לשלם לגרושתו את הפיצוי הכתוב בכתובה על סך 120,000 שקלים, כיוון שלדבריו "היא התלבשה באופן לא צנוע". כמו כן, טען הבעל, כי יש שמועות שהיא ניהלה רומן עם מאמן הכושר שלה.

הזוג, בשנות הארבעים לחייהם, התחתנו לפני כשבע שנים, ולפני כשנה וחצי החליטו כאמור להתגרש. אחת הסיבות על פי הבעל היא לבושה ה"פרובוקטיבי" של אשתו. "היא התלבשה באופן מופקר ופרובוקטיבי והיו לה קשרים עם גברים זרים, ויש לי חוקר פרטי שתיעד זאת", טען הבעל בתביעתו, והוסיף כי "היא דרסה באופן גס את קדושת הנישואין שיסודה בצניעות האישה".

האישה מצידה הכחישה מכל וכל את טענות בעלה, וציינה כי מעולם לא בגדה בו וכי הגבר שאיתו היא צולמה היה ידיד ותיק שלה, וכן כי סגנון הלבוש שלה לא השתנה במשך השנים שבהן היו נשואים. "עוד לפני החתונה בעלי ידע שאני מתלבשת באופן כזה וגם אחרי שהתחתנו התלבשתי באותה צורה", הסבירה האישה לדיינים.

במהלך המשפט העידה מקורבת של בני הזוג על הרגלי הלבוש של האישה וציינה כי התלבשה בצורה "לא צנועה" כהגדרת בעלה גם לפני החתונה וכי לא ניהלה רומן עם שום גבר. "היא התלבשה בג'ינסים צמודים, במכנסיים קצרים, לא בלבוש צנוע - לא לפני הנישואין ולא אחרי".

במהלך הדיון ניסו הדיינים להבין אם בני הזוג מנהלים אורח חיים דתי ואם הדרישה ללבוש צנוע היתה תמיד קיימת בקשר ביניהם. לשאלותיהם ענתה האישה המקורבת לזוג כי הם לא ניהלו אורח חיים דתי, וכי "הם יצאו למסעדות לא כשרות". כמו כן ניסו הדיינים לברר האם הזוג "הלך לים בבגדים לא צנועים" - לשאלות אלו השיבה המקורבת לשניים כי "אף אחד לא מגיע צנוע וחסוד לים", וכן כי "הם לא הלכו לחופים נפרדים". כמו כן ציינה כי "הבעל לא הקפיד שאשתו תתלבש בלבוש מסוים", וכי "הם בילו בבגדי ים, בבקיני, וגם הבעל היה ללא חולצה".

בסיום הדיון דחו הדיינים את טענות הבעל וקבעו כי ישלם לאשתו את סכום הכתובה: 120 אלף שקל.