בנגלדש סוערת: צעירה אמיצה שהתלוננה על תקיפה מינית שעברה הוצתה למוות ומתה מפצעיה חמישה ימים לאחר מכן. 

נוסרט ג׳האן ראפי, רק בת 19 במותה, למדה בבית ספר איסלאמי בדאקה, בירת המדינה, מרחק של 160 ק"מ מהעיירה בה התגוררה במקור עם משפחתה. בסוף חודש מארס סיפרה כי מנהל בית הספר הכניס אותה למשרדו ונגע בה שוב ושוב בצורה לא הולמת. היא נמלטה לפני שהספיק לעשות לה דברים נוספים. 

בעוד נשים ונערות רבות במדינה השמרנית בוחרות שלא לספר על התקיפות וההטרדות המיניות שעברו מחשש שיעונה להן רע, שיביישו את משפחתן או יסבלו מהתנכלויות אלימות בחיים האמיתיים וברשתות. אבל ג׳האן ראפי האמיצה לא רק שסיפרה על שקרה לה - היא הלכה, מלווה בבני משפחתה, להגיש תלונה במשטרה. 

בסרטון שמתעד את התלונה ואשר הודלף לתקשורת המקומית היא ניראית כשהיא מנסה להסתיר את פניה בידיה, בכדי למנוע את התיעוד שלא היה הכרחי ונעשה בניגוד לנהלים, וברקע נשמע שוטר שאומר לה שמה שהיא עברה הוא  "לא עניין רציני" וקורא לה להזיז את ידיה מפניה.

כמה ימים לאחר שהגישה את התלונה נעצר מנהל בית הספר, אבל מאותו רגע הדברים רק החמירו עבור נוסרט. קבוצות של תומכים ושל תלמידים מבית הספר החלו להפגין ברחובות בדרישה לשחרר את המנהל והאשימו את נוסרט במה שקרה. משפחתה אומרת שבשלב הזה הם התחילו לדאוג לביטחונה.

בתחילת אפריל, כשבועיים לאחר התקיפה והגשת התלונה, נסעה נסראט לבית הספר כדי לגשת לבחינות הגמר שלה. "ניסיתי לקחת את אחותי לבית הספר ולהיכנס איתה למוסד, אבל עצרו אותי ולא הורשיתי להיכנס", אמר אחיה של נוסרט, מחמוד חסן נומן. "אם לא היו מונעים ממני להיכנס הייתי יכול לשמור עלי".

על פי דבריה של נוסראט, שהספיקה להקליט הצהרה לפני שמתה מפצעיה, חברה שלה לספסל הלימודים קראה לה לגג בית הספר בתירוץ שאחת מחברותיה הוכתה. כשנסראט הגיעה לגג חיכו לה שם ארבעה או חמישה אנשים, לבושים בבורקות, הקיפה אותה, ודרשו ממנה למשוך את התלונה נגד המנהל. כשסירבה, הם שפכו עליה דלק הציתו אותה.

מפקד מחלקת החקירות במשטרה, בנאי קומאר מג'ומדר, אמר כי הרוצחים רצו "לגרום לזה להיראות כמו התאבדות" אך תוכניתם נכשלה כאשר נוסרט הצליחה לברוח מהמקום ולהקליט הצהרה בטלפון הנייד של אחיה בזמן שהייתה באמבולס, בדרך לבית החולים. 

"המורה נגע בי, אני אלחם בפשע הזה עד נשימתי האחרונה" אמרה בהצהרה ובהמשך זיהתה חלק מהתוקפים שהציתו אותה. היא הגיעה לבית החולים כאשר כוויות מכסות 80% מגופה ונפטרה חמישה ימים לאחר מכן. אלפי אנשים ליוו אותה בדרכה האחרונה.

מאז המקרה עצרה משטרת דאקה 15 אנשים, גברים ונשים, שהיו מעורבים ברצח. בין העצורים נמצאים גם התלמידים שארגנו את הפגנות התמיכה במנהל כמה ימים לפני התקיפה. המנהל עצמו נשאר במעצר. השוטר שצילם את נוסרט מגישה את התלונה פוטר מתפקידו והועבר למחלקה אחרת.

מותה של נוסרט עורר מחאות בכל רחבי המדינה ואלפים השתמשו ברשתות החברתיות בכדי להביע את כעסם על המקרה ועל הטיפול הלקוח בתקיפות מיניות במדינה. "נשים במדינה מפחדות לדבר על תקיפות מיניות ומקרים כאלה בדיוק בגלל זה. בורקות ואפילו שמלות שעשויות ברזל לא יכולות לעצור את האנשים" אמר השייח' אנואר בעמוד הפייסבוק של ה-BBC. "רציתי בת כל החיים שלי, אבל עכשיו אני מפחד,ת לידת הבת בארץ הזאת פירושה חיים של פחד ודאגה", כתבה לופה חוסיין בפוסט בפייסבוק.

ראש ממשלת בנגלדש, שייח חסינה, נפגש עם משפחתו של נסראט בדאקה והבטיח שכל אדם המעורב ברצח יועמד לדין. "אף אחד מן הפושעים לא יינצל מהחוק" אמר.