אמש סיפרה הדוגמנית טהוניה רובל לראשונה בתוכנית "חשיפה" עם חיים אתגר על האונס שעברה בגיל שש, וריגשה מדינה שלמה באומץ הלב הנדיר בו חשפה את הדברים: "אני זוכרת איך הוא נראה, אני לא זוכרת את השם שלו. אני זוכרת שדיממתי ולכן הוא נאלץ לשטוף אותי כנראה. הוא רחץ אותי בכיור, שטף אותי, הלביש אותי והביא לי את הסוכרייה. חזרתי לגן שעשועים", היא נזכרה בכאב.

בוקר לאחר שידור הסרט, רובל סיפרה לגלית גוטמן ב"שישי בבוקר עם גלית ויואב" כי החשיפה הזאת סגרה אצלה מעגל: "היום אני מרגישה סוג של אנחת רווחה שלא הרגשתי הרבה זמן, ואני מרגישה שלמה. בעבר בכלל לא אהבתי את עצמי, היום אני מאוד אוהבת את מי שאני רואה במראה". 

טהוניה רובל חשפת את הסוד של חייה (צילום: באדיבות ספורט 1, קשת12)
טהוניה על האונס שעברה: "אני עד היום לא מסוגלת להגיד את המילה הזאת" | צילום: באדיבות ספורט 1, קשת12

טהוניה סיפרה שהחליטה לחשוף את הסיפור שלה כשעוד הייתה בהיריון, מתוך תחושת אחריות: "הרגשתי שאני צריכה לסגור מעגל עם אותה ילדה ועם טהוניה שהיא בת 32 והופכת להיות אמא. אמרתי לעצמי שאני בתור אמא חייבת להשלים עם עצמי בכל המובנים ולסגור מעגל כדי להיות שלמה עבור טליה היום".

גם 26 שנים אחרי, עדיין קשה לה עם המילה 'אונס': "אני עד עכשיו לא מסוגלת להגיד את המילה הזאת. קשה לי מאוד להגיד אותה, ואני רואה את זה גם בתגובות ובהודעות, שגברים ונשים כאחד שולחים לי. הם לא מעיזים להגיד אותה ולספר את הסיפור הזה. יש כאלה שאומרים שהם מתביישים כי הם לא רוצים לעשות קרע במשפחה", אמרה, "כי לרוב זה קורה בתוך המשפחה. יש הרבה נשים שעברו את זה בתוך הבית שלהן, מהדודים שלהן, מהאחים שלהן, מהאבות שלהן".

גם את לא סיפרת כי התביישת? פחדת מהתגובה של ההורים?
"לא סיפרתי את זה עד כה כי לא רציתי להשלים עם זה. קשה לי נורא להגיד את המילה הזאת, אבל קשה לי נורא עם העובדה הזאת שנאנסתי. אני חושבת שהייתי צריכה לעבור פרק נורא ארוך בחיים שלי כדי להשלים עם זה".

עד כמה האירוע הזה את חושבת השפיע על מי שאת ועל מה שאת?
"הוא השפיע המון, אני חושבת שראיתם את זה על המסך במשך כמעט ארבעה חודשים, אם אלה האגרסיות, התוקפנות והלוחמנות הזאת שהיו לי כל הזמן. אנשים היו אומרים כל הזמן 'מה יש לה שהיא כזאת תוקפנית וצעקנית?', אני זוכרת שגם אותך פגשתי בפעם הראשונה ואמרת לי 'כל הזמן צעקת והיה לי קשה נורא להתחבר אלייך' ואחרי שהכרת אותי היה בא לך רק לחבק אותי".

אבל את לא נותנת לחבק אותך.
"היום אני כן נותנת שיחבקו אותי, אני מאמינה שאם יבואו לחבק אותי אני כן אקבל את החיבוק הזה באהבה. כי אני באמת מבינה שאוהבים אותי ואפשר שיאהבו אותי ותאהבי את עצמך גם והכל בסדר".

מה היית אומרת לאותה ילדה בת 6?
"אני תמיד אומרת שאם הייתי פוגשת אותה עכשיו הייתי רק מחבקת אותה, כמו שאת תמיד מחבקת אותי כשאת רואה אותי ולא מדברת איתי אפילו מילה, את רק מחבקת. אז רק חיבוק גדול". 

אמש בשידור, טהוניה חשפה גם שהנישואים שלה נגמרו וכי היא מתגרשת מאביה של טליה בת החודשיים וחצי וממי שהיה בעלה במשך פחות משנה, יניב בן משה. "היה לי רגע מאוד קסום עם יניב, במפגש הראשון שלי איתו, ובאמת ראיתי אותו כאבא לילדים שלי וראיתי אותו נשאר איתי לכל החיים. כמובן שאני לא מתחרטת על שום דבר, קיבלתי את האוצר הכי יפה בעולם, אבל אני חושבת שבשנה הזאת למדתי המון על עצמי, ואני מבינה יותר, משכילה יותר וחכמה יותר עבור טליה ועבור עצמי".

אז הוא לא המשפחה שתכננת עבורה.
"לא". 

טהוניה ויניב אחרי החופה (צילום: אספוסה צלמים,  יח"צ)
"לא המשפחה שתכננה". טהוניה רובל ויניב בן משה | צילום: אספוסה צלמים, יח"צ

אמרת אתמול שזאת פעם ראשונה בחיים שאני יכולה להגיד נכשלתי'. במה נכשלת?
"יכול להיות שהייתי צריכה לעשות דברים אחרת, אבל אני לא מתחרטת על שום דבר. נכשלתי כי לא הצלחתי בעצם להביא את מה שרציתי. אני באה מבית של אבא ואמא, אני לא יודעת מה זה בית גרוש, מה זה אמא בצד אחד ואבא בצד אחר, זה שניהם ביחד תמיד. ונכשלתי כי טליה תצטרך לחיות בשני בתים נפרדים. לא דמיינתי את זה ככה, אבל ככה השם רצה והכל בסדר. אני כל כך מאמינה שהכל מדויק עבורי ולא סתם קורים דברים והכל לטובה".