זה התחיל בתמימות כאשר גולשת באתר Reddit המכונה msamberjade פרסמה בעמוד פייסבוק ייעודי שהיא מוכרת את מכשיר האיפון הישן שלה. גבר זר, שלא הכירה לפני, פנה אליה בכדי לרכוש אותו והשניים ניסו למצוא מקום מתאים להיפגש בו כדי להשלים את העסקה. 

האישה, כך היא מספרת, הציעה להיפגש בבית קפה קרוב למקום עבודתו של הגבר. אלא שכאן הסיפור התחיל להתדרדר.

הגבר התעקש עם msamberjade שעליה לתת לו את כתובת המגורים שלה במקום. היא השיבה בשלילה יותר מפעם אחת, כשהוא מנסה לשכנע אותה שהוא "בחור נחמד" ושהיא "סתם חוששת". "אין לך מה לפחד מגברים ולהימנע מלתת את הכתובת שלך" כתב לה, "את יכולה לסמוך עלי, אני בחור נחמד".  

אחרי שראה שהיא ממשיכה להתעקש לא לגלות לו איפה היא מתגוררת הפך לפתע "הבחור הנחמד" לאגרסיבי ואלים. לעג לה, קרא לה בשמות גנאי ופצח במונולוג רווי שינאת-נשים ומפחיד על כך ש"נשים ממציאות הטרדות מיניות. התנועה הפמיניסטית הופכת כל גבר לפושע וזה בולשיט". כמובן שהוא לא שכח להוסיף ש"הפמיניסטיות הרסו את הרומנטיקה" ואז שב וציין שאין לה מה לפחד ממנו כי הוא בחור מאוד נחמד. 

אחרי שהתגברה על ההלם התחילה msamberjade לנסות לנפנף את האיש המשונה ואמרה לו שהיא מוותרת על העסקה. בתגובה הוא שאל אותה אם יש לה חבר ואמר לה "את חמודה, אני בחור טוב, אולי ניפגש".

בשלב הזה היא הבינה שהדבר הכי טוב יהיה פשוט להתעלם ממנו. אלא שנראה שהגבר הזר לא אהב את הבחירה של msamberjade לא לרקוד לפי החליל שלו ונכנס לטירוף אלים ומרושע, כינה אותה "זונה" ו"נאצית", איים לאנוס ולרצוח אותה וכמובן לא שכח לציין שוב, שהכל בגלל שהיא לא מבינה שהוא "בחור נחמד".