היום (שני), נעצר על ידי המשטרה גבר שלפי תלונות של כמה נשים בבאר שבע, חשף את עצמו בפניהן תוך שהוא מענג את עצמו. 

יעל (כל השמות בידיעה בדויים), בת 20 מבאר שבע, חיכתה בשבוע שעבר לאוטובוס בתחנה המרכזית בעיר. לפתע, גבר כבן 50 התיישב בקרבתה ולתדהמתה החל להתערטל. "הוא התיישב על ספסל מרוחק והתחיל לדבר עם עצמו", סיפרה ל-mako, "לא הבנתי כלום ממה שהוא אמר. הוא צעק והתהלך סביב עצמו. זה נראה לי מוזר מאוד, ואחרי כמה שניות ראיתי שהוא מוריד את המכנסיים ונוגע בעצמו". לדברי יעל, הגבר התקרב אליה ואז היא ברחה מהמקום. "פחדתי שהוא יעשה לי משהו, שיתקוף אותי מינית. הייתי לבד. מהבהלה אפילו לא ידעתי לאן אני בורחת. אחרי שנרגעתי התקשרתי למשטרה, דיווחתי על המקרה ומסרתי תיאור של הגבר". המשטרה הגיעה למקום, אבל החשוד כבר לא היה שם.

גם לטלי, תושבת העיר בת 20 גם היא, אירע מקרה דומה כשהמתינה בתחנת האוטובוס בשדרות רגר בעיר. "ראיתי גבר כבן 50-40 שהולך סביב התחנה, כנראה כדי לבדוק שאין תנועה של אנשים", משחזרת טלי. "כמה רגעים לאחר מכן, שמעתי קולות מוזרים. נלחצתי מאוד וניסיתי להבין את הסיטואציה שבה אני נמצאת. הרמתי את הראש ואז הוא הוריד את המכנסיים והתחיל לגעת בעצמו. לא ידעתי מה לעשות ולאן לברוח. קפאתי במקום. הוא קם לכיווני ואמר כמה דברים שלא הצלחתי להבין. ניסיתי להתרחק אבל פחדתי לזוז", היא אומרת, "נשארתי קפואה והוא חזר על אותו דבר שעשה בצורה מוגזמת. לא ידעתי מאיפה היה לי אומץ אבל הצלחתי לצלם אותו כמה תמונות ואז רצתי לכיוון הסניף של אחד הבנקים". טלי התקשרה מיד למשטרה, אך גם הפעם הגבר נמלט ונעלם. טלי פרסמה פוסט שבו הגיבו נשים נוספות וסיפרו שעברו חוויה דומה. "ניגשתי למשטרה לברר מה קרה עם התלונה שלי, אבל לא הצליחו לאתר אותו", סיפרה.

באר שבע  (צילום: פרטי)
צילום: פרטי

לאה, סטודנטית באוניברסיטת בן גוריון בת 28, סיפרה על מקרה זהה שאירע בסוף השבוע האחרון: "סיימתי לעשות קניות וחיכיתי לאוטובוס. פתאום, גבר כבן 50 חבוש בכיפה לבנה גדולה נעמד מאחורי התחנה. לא ייחסתי לזה שום חשיבות עד שלפתע הוא צעק צעקות מוזרות, הסתובב ואז הפשיל את המכנסיים ונגע בעצמו. כמעט התעלפתי וברחתי, מרוב לחץ נפלה לי אחת השקיות וכל הפירות והירקות התפזרו. בחיים לא קרה לי דבר כזה. הוא גם יכול לתקוף ילדות קטנות. מישהו צריך לטפל בו".

כאמור, היום הצליחו שוטרי משטרת באר שבע לתפוס את החשוד והוא מובא לדיון בבית המשפט להארכת מעצרו בגין הטרדה מינית ומעשים מגונים. משטרת באר שבע אף יצאה בפנייה לכל בחורה שהוטרדה על ידי הגבר המתואר לבוא ולהגיש תלונה בתחנה.