המטרידן גל (חזקיהו) טננבאום נעצר אתמול (שבת) על ידי חוקרי משטרת פתח תקווה לאחר שאיים לעשות טקס פולסא דנורא לאשת התקשורת מעיין אדם אם לא תסיר סרטונים שלו. "תורידי את הסרטונים שלך או שתגמרי כמו אריאל שרון", אמר לה בין היתר. טננבאום יובא במהלך היום לבית המשפט השלום בפתח תקווה והמשטרה תדרוש להאריך את מעצרו לאור חומרת המעשים שבהם הוא חשוד.

כפי שפרסמנו ב-mako, טננבאום מעלה סרטוני טיק טוק ויוטיוב כבר תקופה ארוכה בקבוצת הטלגרם "גברים 100 אחוז סטרייטים" אותה הקים. בסרטונים ניתן לצפות בו מטריד נערות ומגבה את ירין שרף הנאשם באונס הנערה במלונית ביפו. טננבאום גם הגדיל לעשות כאשר קרא להקים מפלגה שתוריד את גיל ההסכמה לקיום יחסי מין ל-12.5.

בחודשים האחרונים קיבלה מעיין אדם הודעות מנשים שהוטרדו על ידו לאחר שהתחזה למורה פרטי והעלתה את הנושא בתוכנית הבוקר שבה היא משתתפת. לפני כמה חודשים נחקר טננבאום במשטרה והוגש נגדו כתב אישום, אבל אז הוא נעלם. לאחרונה חזר והחל להפיץ עוד סרטונים ברשתות החברתיות. "נשים רבות פנו אליי לאחר שהוטרדו על ידו", אומרת אדם, "הוא פצצה מתקתקת, סכנה לציבור הנשים. הוא מאמין שאישה צריכה לשרת את בעלה ולהסכים ליחסי מין כל הזמן ולמעשה מעודד לאנוס נשים".

יום לאחר שחשפה אדם את תלונות הנשים העלה טננבאום סרטון טיקטוק, ובו הוא מאיים על חייה: "מעיין אדם מנסה להרוס לי את החיים. אני מודיע לך חגיגית - תורידי את כל הסרטונים, תורידי הכל, כי אם לא, ביום שלישי אני אוסף עשרה אנשים שלמדו איתי בישיבה ושאיתי בקבוצה בטלגרם ואנחנו מתכוונים לעשות עלייך טקס פולסא דנורא".

@hizkiahualphamale

מעיין אדם רודפת אחרי ומעודדת נשים להגיש תלונות שווא כנגדי בבקשה תעזרו לי!!!

♬ צליל מקורי - HizkiahuAlphaMale

אדם החליטה לא לשתוק והגישה תלונה בתחנת משטרת פתח תקווה. "יצאתי בתחושה שהמשטרה תטפל בעניין בכל החומרה", אמרה אדם בראיון ל-mako, "הוא רוצה שנשים יעשו כרצונו, הוא מאיים על נשים שמעזות להתעמת מולו. אני מפחדת על כל בחורה שתצא עם אדם כזה או תהיה במחיצתו כי הוא יכול לרצוח. אני מקווה שהמשטרה תעשה לזה סוף".

לדבריה, התלונה שלה היא רק קצה הפרשה החושפת את התנהלותו של טננבאום. "אני פוחדת ממנו כי הוא אדם לא צפוי שיכול לפגוע בכל אחת שלא חושבת כמוהו", ציינה אדם. "היו צריכים לעצור אותו מזמן. הוא אדם שמשדר אלימות, מעודד את זה בסרטונים שהוא מפיץ ויש לו לצערי לא מעט אנשים שתומכים בו או מצדיקים את דעותיו".