בלוגר גיימינג פופולארי מהעיר סידני שבאוסטרליה הועמד לאחרונה לדין לאחר שתקף באלימות את בת זוגות במהלך שידור חי של משחק פורטנייט הפופולארי. האיש בן ה-26, נעצר לאחר שמישהו מהצופים הבין את המרחש והזעיק את המשטרה המקומית.

בסרטון, שמאז הפך לויראלי ברשתות החברתיות, ניתן לשמוע את האישה צועקת ובוכה מחוץ למצלמה. לפי הדיווחים, שני ילדים קטנים (3 ו-שנה וחצי) היו נוכחים בבית בזמן התקיפה. 

לפי דיווחים באוסטרליה. התקיפה התרחשה בזמן שהגיימר שידר את עצמו משחק במשחק הפופולארי "פורטנייט" בשידור חי באמצעות פלטפורמת סטרימינג בלילה שבין יום ראשון לשני. בסרטון ניתן לראות את הגבר כשהוא צועק לאישה, שהיא ככל הנראה בת זוגו, אך לא מופיעה בתמונה "אמרתי לך שאני אבוא בקרוב".

בהמשך ניתן לראות שהוא קם מהמצלמה, יוצא מהפריים ואז נשמעים קולות קשים שבעקבותיהם נשמעת האישה כשהיא בוכה, צורחת, מכנה את הגיימר "בעל מכה" ומאשימה אותו שהוא הכה אותה בפניה. 

זהירות! התמונות קשות

התקשורת האוסטרלית זיהתה את האישה כאשתו או בת זוגו בת ה-21 של הבלוגר. בהמשך היא נשמעת כשהוא פונה לצופים ושואלת אותם "אתם שומעים את זה, כל האנשים ששם?" וברקע נשמע ילד בוכה. 

משטרת ניו סאות 'ויילס עצרה את האיש והאשימה אותו בתקיפת האישה שלפי המשטרה לא נפצעה קשה, "היא היתה במצוקה ומזועזעת מהאירוע".

אם את חוששת שאת קורבן לאלימות וזקוקה לתמיכה, ייעוץ, סיוע ומידע פני לאחד מהמוקדים הללו:

קו החירום החברתי של משרד הרווחה - 118

עמותת "בת מלך" - סיוע לנשים דתיות וחרדיות 1-800-29-23-33

איגוד מרכזי היוע לנפגעות תקיפה מינית 1202 (לנשים ערביות 04-6566813)

קו הגברים - הקו ליציאה ממעגל האלימות - חושש להגיע למצבים של אלימות? התקשר 1-800-39-39-04