גבר כבן 80, תושב השרון, היכה באכזריות את אשתו כיוון שחשד בה שהיא בוגדת בו עם גברים אחרים. בני הזוג נשואים כ-50 שנה אך לאחרונה נישואיהם עלו על שרטון. לפני כמה חודשים נכנס הבעל לחדרה של אשתו, הטיח בה שהיא שוכבת עם גברים אחרים והיכה אותה. האישה הזעיקה את המשטרה ולאחר החקירה הוא שוחרר באזהרה שלא להתקרב לאשתו. בימים אלו מתנהל נגדו משפט והוא מחכה לגזר דינו.

"זה היה בשש בבוקר", סיפרה האישה לחוקרים, "ישנתי והוא נכנס לחדר והעיר אותי. פתאום הוא הנחית עליי אגרופים לפנים ונתן לי סטירות. הוא טען שאני בוגדת בו עם גברים אחרים. הוא היה באמוק. נגרמו לי חבלות מתחת לעין, היו לי סימנים אדומים".

לדברי האישה זו לא הייתה הפעם הראשונה שבעלה מכה אותה. לטענתה לפני כמה שבועות בעלה והיא התווכחו על עניין כספי והוא בתגובה סטר לה. בחקירתו הכחיש הבעל שאיים או תקף את אשתו, ולטענתו הוא ואשתו דחפו זה את זו. כמו כן הוא טען כי אשתו מעלילה עליו עלילות שווא ממניעים כלכליים.

לשכת התביעות במשטרה הגישה כתב אישום נגד הבעל לבית משפט השלום בכפר סבא. השופט, ששמע את עדויות הצדדים, קבע בהכרעת הדין כי הוא מאמין לגרסת האישה והחליט להרשיע את הבעל בעבירות של תקיפה ואיומים. גזר הדין, כאמור, יינתן בקרוב.