קרובי משפחתה של עדי פרץ בת 37 מבת ים שנורתה שלשום בערב בראשה בעת שהסיעה את בתה בת ה-4 לחמותה, מקווים שהמשטרה תצליח לפענח מי ירה ביקירת ליבם ותמצה עמו את כל חומרת הדין. "עדי לא עשתה שום דבר רע לאף אחד. קשה לנו להאמין שמישהו ירה בה בכוונה, שהיורה הכיר אותה, אבל הכול יכול להיות. זה נפל עלינו משום מקום. מזל גדול שהילדה שלה לא נפגעה, זה ממש נס גדול שהיא נשארה בחיים", אומרת קרובת משפחה של פרץ בשיחה עם mako.

מצבה של פרץ מוגדר הבוקר עדיין קשה אך לא נשקפת סכנה לחייה. "היא עברה ניתוח מורכב מאוד. מבקשים שכל עם ישראל יתפלל לשלומה, היא אישה טובה עם לב זהב שהתחתנה לפני כארבעה חודשים והתחילה בדרך חדשה בחיים. את מי שירה בה צריך לתלות על עמוד חשמל שימות מייסורים", מוסיפה קרובת משפחה נוספת.

יש מקורבים למשפחה שחוששים שייתכן שמי שירה בפרץ דווקא כן הכיר אותה. "העובדה שירו בראשה של עדי מעורר חשד שלא מדובר בטעות בכתובת אלא שמדובר במקצוען או אדם שאולי הכיר אותה", העריך קרוב משפחה, "אני מקווה שהמשטרה תעצור את היורה".

חוקרי המשטרה תשאלו קרובי משפחה של פרץ בכדי לנסות להבין את הרקע למעשה או האפשרות שאולי מישהו חיפש לפגוע בה או הסתכסך עימה על רקע אישי-משפחתי. כל הכיוונים נבדקים בשלב זה. ההערכה במשטרה כי לפחות שני חשודים מעורבים בירי ומנסים לאתר רוכב אופנוע שהיה בסמוך למכונית בה נהגה פרץ וייתכן שהוא היה הכתובת לחיסול.

"אנחנו מאמינים שנגיע ליורה ולמי שסייע לו. מבחינתנו מדובר בתיק רצח לכל דבר ועניין. יש צוות חקירה מיוחד שהוקם לאתר את היורה ואנחנו משתמשים בכל הטכנולוגיות החדישות להגיע עליו. לדעתי נגיע אליו תוך ימים ואולי אפילו פחות מזה", העריך  קצין במשטרת מחוז תל אביב.

במשטרה הוציאו צו איסור על פרטי הפרשה.