מורה לריקודים סלוניים מדרום הארץ הורשע הבוקר (ה') בכך שהטריד מינית וביצע מעשים מגונים בארבע מתלמידותיו, קטינות בנות 12-16, ואף אנס את אחת מהן. כתב האישום נגד המורה הוגש באמצע 2018 לאחר שאימה של אחת הקטינות פנתה לבין לין - מרכז הגנה לילדים ובני נוער שנפגעו פיזית, מינית ונפשית. בעקבות הפנייה פתחה המשטרה בחקירה במהלכה אותרו נערות נוספות שנפגעו מהמורה בין אם במצג ובין אם באמצעות מסרונים בעלי תוכן מיני.

לפי הכרעת הדין אמר המורה לאחת התלמידות, אז בת 12, שבכדי לשפר את יכולות הריקוד שלה עליה לקיים עימו יחסי מין והנחה אותה להגיד לאימה כי היא יוצאת לריצת אימון בכדי שיוכלו להיפגש לבד בביתו שם אנס אותה. במקרה אחר נגע המורה בקטינה בת 15 במהלך השיעורים, שלח לה תמונות בעלות אופי מיני לטלפון הנייד ואף ניסה לנשק אותה על שפתיה. הוא אף הזהיר את הקטינה לא לספר למשפחתה על שאירוע בכדי שלא יענש. בכמה מקרים נוספים הורשע המורה כי נגע בתלמידותיו במהלך השיעור באופן מיני, אמר להן אמירות בעלות אופי מיני בוטה ושלח להן מסרונים בעלי אופי מיני שכללו, בין היתר, הצעות מיניות חוזרות ונשנות. 

בתגובה לאישומים החמורים אמר המורה כי כל האישומים והעדויות של הקטינות תואמו ונמסרו בהנחייתה והשפעתה של אמה של אחת המתלוננות, שהוציאה את האירועים מהקשרם וכי הסביבה של הריקודים הסלוניים היא גם ככה "סביב שיש מי שיפרש אותה כסביבה מינית".

בית המשפט קבע כי המורה התעסק באופן שיטתי בנושאים מיניים עם הקטינות נגד רצונן והרשיע אותו באינוס ומעשה סדום בקטינה בת 13 ובביצוע של הטרדות מיניות ומעשים מגונים בשלוש קטינות נוספות: בת 16, בת 12 ובת 15. הוא זוכה מהאישום החמישי לאחר שהקטינה בחרה שלא להעיד במשפט.