ביום שישי האחרון התקיים בחוף הים בתל אביב מעצר משטרתי יוצא דופן – בתוך מי הים. צעירה התלוננה למשטרה בטענה כי גבר שישב לידה בחוף הים נגע בה, ביצע בה מעשה מגונה והטריד אותה מינית. לפי דברי השוטרים, העידה הצעירה כי אינה מכירה את הגבר.

"הייתי בהלם, לא הבנתי מה הוא רוצה ממני", טענה האישה בעדותה במשטרה, "נראה לכם שסתם הייתי מתקשרת למשטרה לדווח על מקרה כזה? זה מה שקרה. הוא נגע בי".

השוטרים ממשטרת מחוז תל אביב שהגיעו לחוף תשאלו את הצעירה ורוחצים נוספים במקום והחלו בחיפושים אחר החשוד. בשלב מסוים הצביעו הרוחצים על החשוד, ששהה בתוך המים עם חברים.

בצילום וידאו של האירוע ניתן לראות כיצד אחד השוטרים מסיר מעליו את המדים ונכנס לתוך המים כדי לאתר את החשוד. בתיעוד אפשר להבחין בשוטר מוצא את החשוד בקרבת כמה רוחצים אחרים ומבקש ממנו להתלוות עמו אל החוף, לקול צהלות עידוד של המתרחצים מסביב.

החשוד נעצר ונלקח לחקירה, בה הכחיש את החשד המיוחס לו. "לא נגעתי בה ולא הטרדתי אותה מינית, אין לי מושג מה היא רוצה ממני", טען להגנתו. בתום החקירה שוחרר החשוד לביתו.

בגלל הסתירה בין שתי הגרסאות, אמורים החוקרים לבצע בימים הקרובים השלמות נוספות ולזמן לעדות אנשים נוספים שנכחו בחוף בזמן המקרה במטרה להחליט האם החשוד אכן ביצע את המעשים המיוחסים לו או לא.