לאחר שאתמול פורסם ב-mako כי המטרידן הסדרתי גל (חזקיהו) טננבאום חזר להטריד נשים, הוא לא חיכה הרבה והעלה בטיקטוק סרטון, שבו הוא מאיים על חיי העיתונאית שחשפה אותו לראשונה, מעיין אדם. בסרטון הוא מדבר על רקע תמונת ענק של פניה של אדם, ומאיים: "מעיין אדם מנסה להרוס לי את החיים. אני מודיע לך חגיגית - תורידי את כל הסרטונים, תורידי הכל, כי אם לא, ביום שלישי אני אוסף עשרה אנשים שלמדו איתי בישיבה, ושאיתי בקבוצה בטלגרם ואנחנו מתכוונים לעשות עלייך טקס פולסא דנורא".

למקרה שאדם לא ממש מכירה את פרטי הטקס, טננבאום מוסיף ומפרט למה הכוונה. "זה כישוף עתיק שלמדתי אותו ממורי ורבי יעקב אדלשטיין. אני יודע איך לעשות את זה עם הבגדים, עם הטבילות, עם הווידויים, איזה אמירות, איזה פרקים אני צריך להגיד ואני אעשה את זה עלייך. כמו שעשו על אריאל שרון אני אעשה את הכישוף הזה עלייך. יש לך שתי אפשרויות – או להוריד או לגמור כמו אריאל שרון".

בקבוצת הטלגרם שלו, "גברים 100% סטרייטים", הוא זכה לתגובות נלהבות ומפחידות לא פחות. "כולנו נשתתף, יהיה חזק ביותר", "נעשה מעמד, בגדים שחורים ונטיל עליה את הקללה", כתבו חלק מהחברים בקבוצה, אבל אדם לא מתכוונת לוותר. לדבריה, לאחר שחשבונו של טננבאום בפייסבוק נסגר, הוגשה תלונה במשטרה, והוא "הושתק" למספר חודשים. לאחרונה שוב פונות אליה נשים שמתלוננות על כך שהוא מאיים עליהן והופך את חייהן לגיהינום.

@hizkiahualphamale

מעיין אדם רודפת אחרי ומעודדת נשים להגיש תלונות שווא כנגדי בבקשה תעזרו לי!!!

♬ צליל מקורי - HizkiahuAlphaMale

"עד שהוא לא יחדל ממעשיו אני לא אחדל להזהיר מפניו", מגיבה אדם. "האיש הזה מסוכן, הוא פצצה מתקתקת והכתובת בענק על הקיר. אני רק קול לנשים שהוטרדו ומוטרדות על ידו במשך שנים, מערכת אכיפת החוק חייבת להתכנס לאירוע הזה ולהגן עלינו מפניו. אני לא מבינה איך חרף כל העדויות הוא עדיין לא נחקר במשטרה. למה מחכים? לרצח?".

כרגע עדיין לא התקבלה תגובה מהמשטרה, אבל טננבאום מבטיח שבקרוב יעלה סרטון נוסף על מעיין אדם גם ביוטיוב.